Zľavnené lístky na lyžovanie!

Chata U Rózy je situovaná v prekrásnom horskom prostredí malebnej obce Oščadnica, vo vzdialenosti len 800 metrov od 6-sedačkovej lanovky výborného lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača - Oščadnica.

Výborná poloha ubytovania pri lese a tesná blízkosť rekreačno-lyžiarskeho komplexu Snowparadise Veľká Rača je zárukou dovolenky plnej dokonalého pokoja, relaxácie ako i aktívneho oddychu a športového vyžitia. Nádherná okolitá príroda Kysúc poskytuje našim hosťom bohaté možnosti podnikania turistických a cyklistických túr. Venovať sa môžete aj zberu lesných plodov, hubárčeniu, rybolovu či jazdeniu na koni. Spríjemniť Váš pobyt si môžete taktiež jazdou na bobovej dráhe, lukostreľbou, aquazorbingom, lezením na lezeckej stene, vyskúšaním bungee trampolíny alebo výletmi k neďalekému Kysuckému múzeu v Čadci a Múzeu kysuckej dediny v Novej Bystrici - Vychylovke, kde môžete spoznať aj známu úzkokoľajnú lesnú železničku. Príjemnú atmosféru ubytovania dotvára v neposlednom rade aj potôčik pretekajúci neďaleko chaty.

Našim hosťom ponúkame celoročne komfortné ubytovanie v 5 priestranných a príjemne zariadených izbách chaty, ktoré sú v maximálnej miere prispôsobené pre ich pohodlie a oddych. Vybrať si môžete spomedzi dvoch dvojlôžkových izieb, jednej rodinnej izby s kapacitou pre 6 osôb a z dvoch dvojúrovňových suít, z ktorých každá disponuje kapacitou 6 lôžok. K výbave všetkých izieb patrí televízor so satelitným príjmom, rýchlovarná kanvica, inventár (vývrtka, poháre na víno/vodu, príbor, taniere) ako i vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Vo všetkých izbách je taktiež zabezpečená možnosť využitia jednej prístelky, prípadne detskej postieľky. K dispozícii je aj kuchyňa s dvomi chladničkami.

K doplnkovým službám chaty patrí rovnako domáca kuchyňa, komfortné wellness centrum s dvomi parnými saunami, jednou infra saunou, bazénom s perličkovým kúpeľom a ponukou masáží. Wellness je možné využiť len po predchádzajúcej dohode s majiteľom. Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia rovnako v príjemnej spoločenskej miestnosti objektu s možnosťou hrania stolného tenisu, biliardu a minifutbalu ako i pri vonkajšom posedení s krbom.

Majiteľ sa zdržiava v samostatnej, odhlučnenej prístavbe s vlastným vchodom. Pri príchode sa platí vratná kaucia, ktorú Vám po skontrolovaní chaty v deň odchodu vrátime. Táto slúži v prípade jej poškodenia.

V prípade, že Vás naše ubytovanie zaujalo, kontaktujte nás aj telefonicky. Veríme, že sa u nás budete cítiť výborne a radi sa k nám opäť čoskoro vrátite. Tešíme sa na Vašu návštevu.