Nová chata len 400 m od Snow paradise!

Novopostavená Chata Lucka Oščadnica, je situovaná v prekrásnom lesnom prostredí, na okraji obce Oščadnica, v časti Lalíky. Nájdete ju len 400 metrov od nástupnej stanice 6-sedačkovej lanovky.

Túžite spoznať prírodné krásy a atrakcie, ktoré Oščadnica a jej okolie ponúka? Prechádzky do prírody, zber lesných plodov, hríbov i cyklistika Vás naplnia príjemnou energiou. Neďaleko od chaty sa nachádzajú aj penzióny s gastronomickými službami. Od nás to nemáte ďaleko do Poľska a Čiech, či do krajského mesta Žilina. Odporúčame Vám navštíviť túto lokalitu najmä v zime, a to hlavne ak patríte k milovníkom lyžovačky. Pripravené sú tu pre Vás upravené svahy lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača - Oščadnica a Športcentra Oščadnica.

Celoročne dostupná chata je kapacitne prispôsobená pre pobyt 8 až 10 osôb. Vhodná je najmä pre pobyty skupín priateľov a známych i rodín s deťmi.

Prízemie chaty Vám poslúži ako spoločenská časť s pohodlným sedením, televízorom so satelitným príjmom a stolovými spoločenskými hrami. Príjemnú atmosféru Vám dotvorí praskajúce drevo z krbu. Ak zatúžite po domácej strave, využite kompletné zariadenie v kuchyni s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a chladničkou s mrazničkou. Súčasťou prízemia je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom s masážnymi tryskami a toaletou.

Na poschodí chaty si v pokoji oddýchnete v štyroch 2-lôžkových spálňach. V prípade záujmu Vám pripravíme aj dve variabilné prístelky alebo využijete možnosť prístelky na pohovke v spoločenskej miestnosti.

Vo vonkajšej časti chaty si spoločne s priateľmi či rodinkou posedíte na zastrešenej terase, ugrilujete a opečiete dobroty na grile a ohnisku prípadne uvaríte niečo pod zub v kotlíku. Autá si v lete zaparkujete priamo pri chate, v zime približne 50 metrov od ubytovania. Tešíme sa na Váš pobyt v Chate Lucka Oščadnica!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov