Štýlovo zariadená drevenička s krbom

Chata Zadedová je situovaná v nádhernom horskom prostredí Kysúc, priamo v lyžiarskom stredisku SnowParadise Veľká Rača - Oščadnica, vo vzdialenosti len 500 metrov od vleku. Vynikajúca poloha chaty v blízkosti zjazdoviek uprostred prekrásnej prírody s množstvom turistických chodníkov, je zárukou dovolenky plnej relaxu, dokonalého pokoja ale aj aktívneho oddychu a športového vyžitia.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej drevenici, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie až 18 osôb. Keďže je drevenica rozdelená na dve samostatné apartmány s kapacitou 9 lôžok, ubytovanie v nej je vhodné nie len pre jednu väčšiu skupinu návštevníkov, ale aj pre rodiny s deťmi a menšie skupiny priateľov.

Súčasťou oboch apartmánov je príjemná spoločenská miestnosť s veľkým krbom, pohodlným posedením, LCD televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a spoločenskými hrami. Každý z apartmánov je taktiež vybavený vlastnou kúpeľňou s toaletou a kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Spálňová časť oboch apartmánov je tvorená jednou štvorlôžkovou a jednou päťlôžkovou izbou, ktoré sú umiestnené na poschodí objektu.

Pri chate sú pre hostí vytvorené výborné podmienky pre vychutnávanie si rôznych grilovačiek a posedení v kruhu rodiny a priateľov. K dispozícii je Vám tu veľká terasa a priestranný altánok s kamenným krbom. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.