Loading

Ubytovanie Ski Králiky

(141 objektov v okolí 25 km)
Ski Králiky

Ski Králiky

Králiky

Radi objavujete menej rušné lyžiarske strediská, ktoré poznajú predovšetkým ľudia z okolitých obcí? Nemáte radi preplnené zjazdovky a nekonečné rady? V tom prípade sa vyberte do obce Králiky v srdci Slovenska.

Dedinka s týmto názvom sa nachádza v hustých lesoch len 10 km od Banskej Bystrice, smerom ku geografickému stredu Slovenska na Kremnické Bane. Tunajšia príroda je známa svojimi horami a tie znamenajú jediné, veľa snehu.

Vrchol lyžiarskeho strediska je v nadmorskej výške 929 metrov nad morom. Niektoré slovenské strediská v takejto výške len začínajú, no Králiky sa na nedostatok snehu nemôžu sťažovať. Ak by náhodou predsa len bola slabšia zima, takmer celé stredisko je vybavené systémom umelého zasnežovania. Oblasť Banskej BystriceKremnických vrchov má bohatú lyžiarsku tradíciu a vďaka dobrým snehovým podmienkam ide o najvyhľadávanejšiu oblasť pre bežeckých lyžiarov.

Kto si v stredisku Ski Králiky príde na svoje? Každý začínajúci lyžiar. Krahule sú totiž zamerané na začínajúcich lyžiarov a všetky zjazdovky sú značené modrou farbou, najmenšej náročnosti. Ak máte malé deti, chcete sa naučiť lyžovať vo vyššom veku alebo preferujete oddychové lyžovanie, ide o jednu z najlepších alternatív.

Celková dĺžka všetkých zjazdoviek je približne 2,5 km. Nie je to veľa, no pre začiatočníkov je dostatočná. O pohodlnú prepravu sa starajú 2 vleky, jeden z nich je detský a sedačková lanovka. Vďaka práve lanovke sa netvoria rady a nemusíte sa báť, že si nezalyžujete.

V stredisku je škola lyžovania, môžete tak využiť služby skutočných profesionálov. Rovnako tu nájdete inštruktorov snowboardingu. Keď Vás lyže omrzia, je tu snowtubing. A naopak, ak ich nebudete mať ani po skončení lyžovačky dosť, môžete si vychutnať večernú osvetlenú zjazdovku počas večerného lyžovania. Samozrejmosťou pri stredisku je občerstvenie vo forme bufetureštaurácie.

Ako sme už spomínali, stred Slovenska a predovšetkým Kremnické vrchy sú mimoriadne obľúbené u bežeckých lyžiarov. Priamo zo strediska vedie niekoľko prekrásnych trás, ktoré zaiste nesmiete vynechať.

Pri vlekoch sa nachádzajú chatky, z ktorých to budete mať na svah čo by jeden kameňom dohodil. Ďalšie možnosti ubytovania na Vás čakajú priamo v obci Králiky, priváty a penzióny rôznej kvality a ceny. Na výber je takmer všetko a určite tu nájdete taký typ ubytovania, ktorý obľubujete.

V prípade, že chcete preniknúť do tajov lyžovania a všetkých jeho krás, Ski Králiky budú pre Vás predstavovať skvelú voľbu.

... zobraziť viac

Penzión Horec

0,2 km od Ski Králiky, Králiky, mimo obce / mesta, pri vleku
Priamo na svahu zjazdovky, so saunou...

Chata Borinka

0,6 km od Ski Králiky, Králiky, v rekreačnej oblasti, pri les...
V krásnom a tichom lesnom prostredí

Chata Veterník

1,1 km od Ski Králiky, Králiky, na okraji obce / mesta, pri l...
Bazén, detské ihrisko, altánok

Chata na Králikoch

1,2 km od Ski Králiky, Králiky, mimo obce / mesta, v lese
Príjemná chata v pokojnom prostredí lesa

Apartmánový dom Králiky

1,5 km od Ski Králiky, Králiky, v obci / v meste, na horách
Ubytovanie pre dvojice, trojice, rodiny

Chata Zuzanka

1,5 km od Ski Králiky, Králiky, na okraji obce / mesta, pri l...
Chata na okraji lesa, v tichom prostredí

Chata FATRA

2,0 km od Ski Králiky, Tajov, v rekreačnej oblasti, pri lese...
Chata v obkľúčení lesov a lúk

Chata Skalka

2,2 km od Ski Králiky, Kremnica, v rekreačnej oblasti, v lese
V areáli lyžiar. strediska Skalka aréna!

Chata nad Tajovom

2,2 km od Ski Králiky, Tajov, na samote, pri lese / na okraj...
V krásnej prírode na samote

Horská chata Limba

2,4 km od Ski Králiky, Kremnica, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Školy - LVVK a ŠvP,Športové sústredenia