Historická chalupa v čarovnom prostredí

Chalupa U Poštára sa nachádza v rázovitej baníckej obci Špania Dolina, v tichom horskom prostredí, neďaleko Banskej Bystrice (11 km).

Špania Dolina sa pýši krásnym prostredím Nízkych Tatier s východiskovým bodom viacerých turistických chodníkov, náučného baníckeho chodníka ako aj mnohých cyklistických trás. Na výlet sa môžete vydať ku Harmaneckej jaskyni, v ktorej sa pokocháte nádhernými prírodnými útvarmi a kvapľami. Oplatí sa Vám navštíviť aj neďalekú Banskú Bystricu, kde si počas leta oddýchnete a zaplávate na Plážovom kúpalisku Aqualand. Lyžovať a snowboardovať odporúčame v lyžiarskych strediskách Šachtičky alebo v Park Snow Donovaly.

Naša chalupa ponúka celoročné ubytovanie s celkovou kapacitou 24 lôžok vrátane prísteliek. Na prízemí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s dvomi veľkými gaučmi, ktoré využijete aj ako prístelku pre pohodlné prespanie 4 osôb. Príjemné chvíle strávite pri praskajúcom dreve v krbe, sledovaní televízora so satelitným príjmom, počúvaní rádia alebo CD prehrávača. Šikovné gazdinky poteší kompletne zariadená kuchyňa navyše vybavená umývačkou riadu. Prízemie dotvára jedna 3-lôžková a jedna 4-lôžková spálňa. Samozrejmosťou je aj prítomná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí je situovaná jedna 3-lôžková, jedna 4-lôžková a jedna 6-lôžková spálňa, ktorá je navyše dovybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Na tomto poschodí sa nachádza i ďalšia spoločná kúpeľňa rovnako so sprchovacím kútom a toaletou. Pre detičky sme tu pripravili aj detský kútik s hračkami.

Vaše voľné dni si naplno užijete na záhrade, kde si posedíte v altánku, ugrilujete dobroty na grile alebo uvaríte chutný kotlíkový guláš. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri chalupe. Tak si teda príďte vychutnať atmosféru typickej slovenskej dedinky k nám na Chalupu U Poštára a veríme, že prežijete príjemné chvíle v kruhu najbližších. Tešíme sa na Vás!