Loading

Chaty na Duchonke

(21 objektov)

Chata Adela Duchonka

Prašice - Duchonka, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okr...
Príjemné ubytovanie za super cenu!

Chata U Sovy Duchonka

Prašice - Duchonka, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okr...
Chata pre veľké skupiny a MEGA AKCIE !!!

Chata Daniela

Prašice - Duchonka, v rekreačnej oblasti, v lese
MEGA Akcie jedine na Chate Daniela ♥️

Chata Dona

Prašice - Duchonka, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okr...
Školské výlety a lacné letné tábory

Chata Limba

Prašice - Duchonka, v rekreačnej oblasti, pri vode
Školské výlety a lacné letné tábory

Rekreačná chata Duchonka

Prašice - Duchonka, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okr...
Útulná chata za výborné ceny!

Krásna chata na Duchonke

Prašice - Duchonka, v rekreačnej oblasti, v chatovej osade
Len 15 min. chôdze od priehrady!

Chata Vittoria

Prašice - Duchonka, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Chata s vonkajším bazénom pri jazere

Chata Jedlička

Prašice - Duchonka, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okr...
ZĽAVY PRE VEĽKÉ SKUPINY !!!

Chata Tilia

Prašice - Duchonka, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okr...
Školské výlety a lacné letné tábory
1 - 21 / 21

Chaty Duchonka

Chaty Duchonka 1

Na Slovensku síce more nemáme, ale napriek tomu mnohí z Vás určite radi trávite dovolenku pri vode. Množstvo vodných nádrží umožňuje naozaj bohatý výber. Jednou z nich je aj Duchonka.

Duchonka sa nachádza na Strednom Slovensku, v blízkosti Topoľčian, na podhorí Považského Inovca. Tu si budete môcť spraviť výlet na Marhát, alebo na najvyšší vrch, Inovec, po ktorom nesie názov celé pohorie. Okrem toho Vás tu čaká mnoho iných zaujímavých túr a aj trás vhodných pre bicykel.

Chaty Duchonka 2

Najväčším lákadlom je však samotná Duchonka. Vodná nádrž poskytuje možnosti plávania, člnkovania, surfovania či jazdy na vodných bicykloch. Nájdete tu dokonca aj piesočnaté pláže, prípadne trávnaté plochy ideálne pre piknik. K tomu množstvo kurtov, ihrísk či minigolf. Strávite tu skutočne aktívnu dovolenku.

Všade v okolí nájdete rozosiatych mnoho chatiek. Práve tie sú tou najlepšou voľbou ubytovania. Budete bývať len pár metrov od brehu a hocikedy si vyrazíte na romantickú prechádzku. Vhodnú chatku nájdete bez ohľadu na to, či ste len vo dvojici alebo s veľkou partiou známych. Všetky poskytnú útulné ubytovanie, nájdete tu aj spoločenské miestnosťi, kuchynky a tak v prípade zlého počasia z nej nemusíte ani nos vystrčiť. Stačí priložiť do krbu a vychutnať si neopakovateľnú atmosféru uprostred prírody.

Chaty Duchonka 3

Pokiaľ sa Vám Duchonka zunuje, neváhajte a spravte si výlet do okolia. To ponúka mnoho ďalších možností zábavy, napríklad na jednom z mnoho kúpalísk. Tie sú v Partizánskom, Bánovciach nad Bebravou, alebo si urobíte výlet do Piešťan. Tie zaujmú aj kúpeľmi s liečivými účinkami. Na Považie to je z Duchonky len cez kopec. A Považie je známe svojou minulosťou. Tú predstavujú mnohé hrady. K tým najznámejším patrí Trenčiansky hrad, Čachtický či Beckov. Avšak aj vychádzka na tajomný Tematín má svoje čaro. Skrátka Duchonka nie je len o kúpaní sa vo vode.

Ubytovanie v chatkách je rozprávkové aj v zime. Síce si vo vode nezaplávate, no pri ohni si zaspievate, zaspomínate na staré časy a to Vám nedá nijaký hotel, jedine útulná chata. V zime si pobyt spestríte skvelou lyžovačkou. Za ňou sa vydáte do Bezovca, alebo Kálnice, kde si v letných mesiacoch môžete skúsiť aj adrenalínovú jazdu na horských bicykloch.

Duchonka Vás milo prekvapí v lete aj v zime. K tomu ako bonus príjemné ubytovanie v komfortnej chatke poskytujúcej dostatok súkromia každému. Ak ste doteraz preferovali len hotely a penzióny, vyskúšajte zmenu. Chatou chybu určite neurobíte a možno už ani inú dovolenku nikdy chcieť nebudete.

Názory a odporúčania

Majiteľ Objektu (ubytovateľ) 15.4.2019
Krásna príroda láka hubárov, turistov, cyklistov do lesov.Rybari majú možnosť lovu na Duchonke, Nemečkách a Tesároch.V okolí sú najbližšie hrady Podhradie, Tematín, Oponice..V zimnom období možnosť korčulovania, lyžovania na Podhradí, Bezovci.ZOO Ranč Bojná víta každú vekovú kategóriu.Pre milovníkov histórie je veľa zaujímavostí priamo na Duchonke, ale aj najbližšon okolí( Kulháň, Podhradie, Bojná valy, Marhát-kostol sv.Juraja...)
Tereza Tvaroskova (skupina - návštevník) 10.12.2018
Krásna príroda❤️
Katarína Gábrišová (skupina - návštevník) 17.7.2018
Krásne prostredie
Marek (skupina - návštevník) 19.1.2017
Región veľmi pekný.
veronika oksova (skupina - návštevník) 29.11.2016
super
marek palus (skupina - návštevník) 29.11.2016
super
erička (skupina - návštevník) 21.9.2016
krasny Topolčianskyhrad
Joško č. 2 (skupina - návštevník) 15.12.2015
Super sused
Fero (mladý pár - návštevník) 18.12.2014
všetko
Henrich (skupina - návštevník) 10.10.2014
Nabudúce sa hádam nikde dostaneme...