Medzi Silickou a Plešiveckou planinou

Chalupa Ida sa nachádza v prekrásnom prostredí Slovenského krasu, v doposiaľ neprebádanom regióne Gemer. Je situovaná v rozprávkovom údolí medzi Silickou a Plešiveckou planinou v malej obci Slavec. Okolie Vám ponúka nespočetné množstvo zaujímavostí, ako sú jaskyne (Gombasek - 2 km, Domica - 15 km, Silická ľadnica - 13 km, Krásnohorská jakyňa - 15 km...), hrady (Krásna Hôrka - 15 km), zámky (Betliar - 15 km), turistické a cykloturistické trasy v krásnej prírode.

Chalupa Vám ponúka ubytovanie s kapacitou 14 lôžok. Na prízemí je k dispozícii spoločenská miestnosť s televízorom a posedením (rozkladací gauč - 2 prístelky), kompletne zariadená kuchyňa na prípravu chutnej stravy a kúpeľňa s toaletou. Tiež tu máte trojlôžkovú spálňu s chladničkou a televízorom a štvorlôžkovú spálňu s rozkladacím gaučom s možnosťou ďalších dvoch prísteliek. V letnom období Vám radi ponúkneme apartmánovú štvorlôžkovú izbu v podkroví, ktorá je vybavená sprchovacím kútom, toaletou a menšou kuchynkou. V celej chalupe máte k dispozícii WiFi pripojenie na internet. Ubytovanie je ideálne pre rodinky s deťmi. Radi Vám zapožičiame detskú postieľku a detskú vaničku. Areál chalupy je kompletne uzavretý s možnosťou parkovania. Vo voľnom čase si môžete opekať a grilovať v obrovskej záhrade.

Celý Slovenský kras Vám ponúka širokú paletu trávenia pokojnej dovolenky. Celá chalupa bude k dispozícii len pre Vás, čím je zaručený dokonalý pokoj a súkromie. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Partie mladých ľudí