Štýlový apartmán s balkónom, TOP poloha!

Pripravili sme sezónnu zľavu. V termínoch od 29. apríla do 20. decembra, v prípade Vašej rezervácie na celý týždeň, bude cena pre Vásc 250,-eur za šesť nocí. + 25,-eur za upratanie apartmánu. Tešíme sa na Vašu návštevu :)


Apartmán Sonnenberg je situovaný v jednej z najatraktívnejších lokalít obce Donovaly, v časti Mišúty. Ubytovanie sa nachádza v Apartmánovom dome Šafrán, priamo pri nástupnej stanici lanovky Nová Hoľa.

V okolí ubytovania na Vás čaká množstvo zaujímavých atrakcií, dostupných v zime i v lete. Nezabudnuteľná je návšteva FunArény a FunParku, zabavíte sa v lanovom parku, na bobovej dráhe a tých najmenších potešia rozprávkové Habakuky či Myšiačikov detský park. Nádherné sú prechádzky, turistika i cyklistika do okolitých Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. V neďalekej obci Liptovská Osada si celoročne zaplávate a zrelaxujete vo vodnom svete Gothal a v Banskej Bystrici sa počas leta ochladíte v bazénoch plážového kúpaliska Aqualand. Zima patrí milovníkom zimných športov, ktorí si dokonale zalyžujú na upravených zjazdovkách lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly.

Náš apartmán je Vám plne k dispozícii počas celého roka a svojim priestorom ponúka komfortné ubytovanie pre šesť osôb (dve manželské postele, jedna poschodová posteľ a prístelka v obývačke). Ideálny je tak pre rodinku, menšiu skupinku priateľov, dvojice i jednotlivcov.

Apartmán pozostáva z obývacej miestnosti s pohodlnou sedačkou, televízorom, jedálenským posedením a kompletne zariadeným kuchynským kútom. Priamo z obývacej miestnosti vedie vstup na balkón s pekným výhľadom na hrebeň Nízkych Tatier. Súčasťou apartmánu sú rovnako dve spálne. Jedna s manželskou posteľou, druhá s manželskou posteľou a jedným lôžkom nad ňou. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

V Apartmánovom dome Šafrán využijete služby recepcie, lyžiarne, baru i reštaurácie. Dokonalý zážitok počas Vášho pobytu zaručí relax v saune a aktívny oddych vo vnútornom bazéne. Detičky sa vyhrajú na veľkom detskom ihrisku priamo pri apartmánovom dome. Vaše auto zaparkujete v blízkosti ubytovania na bezplatnom parkovisku.

Máte záujem o pokojné voľné chvíle alebo hľadáte skôr miesto pre aktívnu dovolenku? Rozhodnutie je na Vás. O Vaše komfortné ubytovanie na Donovaloch v Apartmáne Sonnenberg sa už postaráme my. Tešíme sa na stretnutie s Vami!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty