Najlepšia lokalita za super cenu!!!

Chata Sofia sa nachádza v jednej z najlepších lokalít v známom stredisku Donovaly v krásnom prostredí Nízkych Tatier, vo vzdialenosti len 30 metrov od vleku a pritom zároveň v tichej časti lesa.

Chata sa nachádza v unikátnej lokalite (najlepšia na Donovaloch) v krásnom lese a prírode, kde hostia nájdu súkromie, pokoj, pohodu a oddych. Veľkou výhodou miesta je že sa okolo chaty nachádza les a nie je v blízkosti iných chát čo je na Donovaloch raritou. Blízko chaty sa ponúka nádherný výhľad na Donovaly a okolité pohoria.

Návštevníkom je k dispozícii ubytovanie v jednej 2-lôžkovej a 4-lôžkovej izbe. Hostia môžu v chate zároveň využívať spoločenskú miestnosť s krbom a posedením, rádiom, TV s DVD prehrávačom a rozložiteľným gaučom pre 2 osoby. K vybaveniu ubytovania patrí aj plne zariadená kuchyňa (elektrický sporák, elektrická rúra, chladnička, mikrovlnka, kávovar, rýchlovarná kanvica), veranda, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Kúrenie objektu je elektrické + krb (drevo).

Pri chate nájdete altánok, záhradné posedenie, hojdačku, trampolínu, lehátka, ohnisko a gril.

Pre našich hostí máme teraz mimoriadnu akciu - počas celého pobytu Vám budú k dispozícii dva HORSKÉ BICYKLE ÚPLNE ZADARMO!

Parkovanie Vašich áut máte v lete, na jar a jeseň zaistené priamo pri chate, v zime (ak je veľa snehu) môžete parkovať 50 metrov od chaty. Snehové reťaze sú nutné iba ak vozidlo nemá pohon 4x4 a je veľa snehu (prípadne ľad), poväčšine však nie sú potrebné.

Chata je ideálna pre lyžiarov, milovníkov prírody, turistov, rodinky s deťmi i menšie skupinky priateľov kedykoľvek v roku.