Loading

Lacné ubytovanie na Donovaloch

(7 objektov + 26 objektov v okolí 25 km)

Chata Lucia

Donovaly, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Najlepšia lokalita za super cenu!!!

Chata Snow Donovaly

Donovaly, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Zrubová chata pri vleku za skvelú cenu!

Apartmán Tatran Donovaly

Donovaly, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Štýlový apartmán pri lanovke Nová hoľa!

Apartmán Donovaly Magura 28

Donovaly, v rekreačnej oblasti, pri vleku
Komfortný apartmán priamo pri vlekoch!
1 - 33 / 33

Lacné ubytovanie Donovaly

Prečo ubytovanie na Donovaloch?

Slovenský Aspen. Aj takýmto prívlastkom bývajú vďaka obľúbenosti u známych tvárí slovenského showbiznisu často označované Donovaly. Donovaly však nie sú len o drahých hotelochapartmánoch. Je to tiež miesto pre nezabudnuteľnú letnú aj zimnú dovolenku či jesennú turistiku.

PARKU SNOW Donovaly si užijú lyžovačku skúsení lyžiari aj úplní začiatočníci. V miestnych školách sa naučíte ovládať lyže aj snowboard pod dohľadom skúseného inštruktora. Milovníci turistiky preskúmajú Národný park Nízke Tatry aj hrebene Veľkej Fatry. Ak sa chystáte na dovolenku s deťmi, oceníte FunArénu Donovaly, detské mestečko Donovalkovo, Myšiačikov detský park i čarovné miesto plné Dobšinského rozprávok - Habakuky.

Donovaly - lacné chaty, drevenice, apartmány

Donovaly sa do povedomia zapísali ako miesto s vysokou koncentráciou luxusných nehnuteľností. Donovaly sú však aj miestom, kde môžete zažiť autentickú, nefalšovanú dovolenku, ktorá nezruinuje Váš rozpočet. Nájdete tu príjemné lacné horské chaty, apartmánypriváty za rozumné ceny i cenovo dostupné chalupy. Ubytovať sa finančne výhodne môžete tiež v menších rodinných penziónoch.

Chaty uprostred lesa potešia nielen priaznivou cenou, ale aj jedinečnou atmosférou, ktorú ponúkajú. V zime Vám za malé peniaze poskytnú bezkonkurenčnú výhodu ski-in ski-out ubytovania. V lete si na chate užijete nielen vôňu lesa a autentickú grilovačku. Poteší tiež možnosť vystúpiť priamo z jej dverí na turistický chodník. Chaty ponúkajú súkromie a oceníte ich aj keď cestujete s deťmi či domácimi zvieratami.

Podobnú mieru súkromia ponúkajú cenovo dostupné rekreačné domy aj drevenice. Sú výbornou alternatívou rodinnej dovolenky, či víkendu s kamarátmi. Apartmány na Donovaloch tiež nájdete za výborné ceny. Vlastná kuchynka a blízkosť turistických chodníkov, cyklochodníkov či tratí na bežecké lyžovanie sú neoceniteľným benefitom. Pokiaľ máte radi väčší komfort a širšiu paletu služieb, vyberte si ubytovanie v cenovo dostupnom penzióne.

Lacné pobyty na Donovaloch

Donovaly sú výborným miestom pre dovolenku v každom ročnom období. Ak si ich raz zamilujete, budete sa sem radi stále vracať. Každý rok Vás tu totiž čaká niečo nové, zaujímavé. Vďaka miestnej vernostnej karte PARK SNOW Card môžete pri čerpaní služieb v miestnom stredisku výrazne ušetriť. Ušetríte tiež, ak sa ubytujete v chatách alebo dreveniciach na Donovaloch. Príjemné ubytovanie sa tu snúbi s nízkou cenou. Oceníte to počas lyžovačky, turistiky aj letnej dovolenky s rodinou.

apartmány za rozumnú cenu tiež nie je na Donovaloch núdza. Stanú sa výborným východiskom pre Váš aktívny oddych v zime aj v lete. Vydáte sa na bicykel, turistiku alebo sa povozíte na elektrokolobežke? Deti každého veku ocenia množstvo atrakcií na Donovaloch.

Ubytovanie v cenovo dostupnej chate či penzióne poteší Váš rodinný rozpočet. Nazrite do sveta rozprávok v Habakukoch, vyskúšajte množstvo atrakcií v jedinečnom vodnom parku. Myšiačikov detský park je pre najmenších návštevníkov otvorený celé leto. Väčšie deti aj všetci dospelí radi zdolajú miestny lanový park. Zahrať sa na dospelých a vyskúšať si život v skutočnom meste môžu malí návštevníci v detskom mestečku Donovalkovo. Malé budovy, malé autá, zvieratká a každý deň sprievodný program sa postarajú o nezabudnuteľný zážitok.

Donovaly patria medzi najobľúbenejšie lyžiarske strediská aj medzi vyhľadávané strediská letnej turistiky. Nudiť sa tu nebudú malí ani veľkí návštevníci. Nielen počet atrakcií, ale aj ponuka ubytovania je tu skutočne pestrá. Rezervujte si lacné ubytovanie podľa Vašich predstáv a dovolenka na Donovaloch môže začať.

Názory a odporúčania

Andrea (skupina - návštevník) 4.9.2018
Božské ticho...
Roberta (rodina so staršími deťmi - návštevník) 26.8.2018
Beautiful landscapes all around. We recommend families to stop at the Mini Farma for a coffee or a beer and enjoy the scenery while the children play with bows and arrows among the factory animals
Kamil Škarba (ubytovateľ) 1.8.2018
Dom Tajovského, kaplnka nad dedinou Tajov s krížovou cestou, divadlo u Greškov
Igor (mladý pár - návštevník) 31.7.2018
Dedinka s dostatočným počtom potravín.
Marian (rodina s malými deťmi - návštevník) 26.6.2018
obec je mala ale poskytuje vsetko potrebne (obchod, krcma)
Zobraziť viac...