Chata len 150 metrov od vleku!

Chata Polianka je situovaná v prekrásnom horskom prostredí rekreačnej lokality Donovaly - v časti Polianky, v tesnej blízkosti vlekov vyhľadávaného lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly (len 150 metrov od vleku). Výborná poloha chaty v najznámejšom centre letnej a zimnej turistiky uprostred prekrásnej prírody Nízkych Tatier je zárukou dovolenky plnej nie len relaxu a odpočinku ale aj aktívneho oddychu a športového vyžitia. Počas Vášho pobytu si môžete vychutnávať bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, jazdu na koni, paragliding, rybolov, preteky psích záprahov, najväčší detský Fun Park v strednej Európe, wellness či neopakovateľnú lyžovačku a snowboarding na kvalitne upravených zjazdovkách lyžiarskeho strediska PARK SNOW Donovaly.

Celoročne ponúkame našim hosťom príjemné ubytovanie v štýlovo zariadenej samostatnej chate, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 9 až 12 osôb. Súčasťou chaty sú 3 útulne zariadené trojlôžkové spálne, v ktorých je zabezpečená možnosť využitia ešte 3 prísteliek. Pripravená pre Vás je tu rovnako spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a rádiom ako aj kompletne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom s rúrou, dvomi chladničkami, mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou a toasterom. K dispozícii je Vám tu taktiež miestnosť na úschovu lyží a kúpeľňa spolu s oddelenou toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu ubytovaní hostia v areáli chaty so záhradným posedením s možnosťou grilovania a opekania. Využívať pri tom môžete kryté chystané drevo. Samotná chata je umiestnená v tichej časti Donovalov a je k nej celoročne jednoduchá dostupnosť autom i autobusom. V zimnom období odporúčame využívať snehové reťaze.