Pekné ubytovanie blízko centra a vlekov!

Príjemné ubytovanie v Chate Donovaly sa nachádza v známej horskej dedinke Donovaly, okres Banská Bystrica. Dobrý prístup z hlavnej cesty, neďaleké centrum obce, blízke vleky a ďalšie výhody Vám zaručia dokonale prežitú dovolenku v našej chate.

Atraktívne prostredie Donovál je celoročne navštevované práve kvôli mnohým atrakciám a športovým možnostiam, ktoré táto lokalita ponúka. V lete si naplno užijete adrenalín na bobovej dráhe, lanové centrum, trampolíny a lezeckú stenu vo Fun Aréne Donovaly. Detičky sa zaručene zabavia v rozprávkovej dedinke Habakuky, kde zároveň spoznajú prostonárodné slovenské rozprávky. Počas zimných mesiacov si lyžiari a snowboardisti prídu na svoje na mnohých upravených svahoch lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly.

Veľmi radi Vás u nás privítame počas celého roka. Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v chate s celkovou kapacitou 17 lôžok vrátane prísteliek.

Prízemie chaty je tvorené spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitným príjmom a DVD prehrávačom. Na prípravu vlastných jedál Vám poslúži kompletné zariadenie v kuchynke, ktorá je súčasťou spoločenskej miestnosti. Využijete tu keramickú varnú dosku, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, kávovar, chladničku s mrazničkou a umývačku riadu. Na prízemí sú rovnako k dispozícii dve 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Na poschodí si dokonale oddýchnete v druhej spoločenskej miestnosti s pohodlným gaučovým sedením a rôznymi spoločenskými hrami. Gauč Vám poslúži aj ako prístelka pre dve osoby. Pre pohodlný spánok sme pre Vás pripravili ešte jednu 3-lôžkovú spálňu a dve 4-lôžkové spálne, z ktorých jedna disponuje manželskou posteľou. Poschodie dotvára ďalšia kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Príďte teda zaparkovať Vaše autá priamo ku Chate Donovaly a strávte tak úžasnú dovolenku v kruhu najbližších. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!