Novootvorené apartmány 400m od kúpaliska

Apartmány La Familia sa nachádzajú len 400 metrov od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Vadaš Thermal Resort v Štúrove. Vytvorili sme pre Vás komplex, ktorý ponúka pokojné prostredie s možnosťou pestrých aktivít pre všetky vekové kategórie.

Štúrovo je obľúbenou destináciou v každom ročnom období. Zaujímavosťou je najmä most Márie Valérie, ktorý spája Štúrovo s maďarským mestom Ostrihom. Do Ostrihomu sa môžete prejsť alebo sa previesť výletným vláčikom a navštíviť majestátnu Ostrihomskú baziliku. Veľkým lákadlom je najmä spomínaný Vadaš Thermal Resort s celoročnou prevádzkou. Nájdete tu vnútorné a vonkajšie bazény, tobogany, wellness centrum, viaceré ihriská, jazierko i rôznorodé atrakcie, pri ktorých sa zabaví celá rodina. Zanietení rybári sa potešia možnosti rybolovu na neďalekom jazere Carpodrom v obci Kamenný Most.

Apartmány La Familia sú Vám k dispozícii počas celého roka. Celkovo sú pre Vás pripravené štyri 4-lôžkové apartmány a jedno 3-lôžkové štúdio s možnosťou prístelky. Ak máte záujem prísť ako skupina, ubytujeme dokopy až 20 hostí.

Apartmány sú pomenované po členoch našej rodinky: dva novozrekonštruované apartmány s názvom Peter, Diana, dva novopostavené apartmány Filip, Petra a štúdio Miriam. Apartmány pozostávajú zakaždým zo spálne s televízorom, manželskou posteľou, dvomi samostatnými lôžkami a osobitnej kuchynky. Štúdio tvorí jedna miestnosť s televízorom, manželskou posteľou, samostatným lôžkom, prístelkou a kuchynským kútom. V prípade záujmu Vám do ktorejkoľvek miestnosti prichystáme detskú postieľku.

Kuchynky všetkých ubytovacích jednotiek sú zariadené elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a posedením. Samozrejmosťou každého ubytovacieho zariadenia je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Vo všetkých priestoroch je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pred každým apartmánom a štúdiom si môžete posedieť na vlastnej terase. Navyše je na oplotenom pozemku postavený aj drevený altánok s posedením a záhradným krbom. Okrem toho tu nájdete ohnisko a kotlík na guláš. U nás sa Vaše detičky nebudú nudiť, vyšantia sa na detskom ihrisku so šmýkačkou a hojdačkami, zahrajú sa v krytom pieskovisku alebo si zašportujú pri hre futbalu na ihrisku s dvomi bránkami. Samozrejmosťou ubytovania je bezplatné parkovisko priamo pri objekte. Tešíme sa na stretnutie s Vami v Apartmánoch La Familia.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí)
Neakceptujeme: Domáce zvieratá