Ubytovanie blízko centra a kúpaliska

Novopostavené Štúdiá a Apartmány Siesta ponúkajú nadštandardné ubytovanie v centre mesta Štúrovo, v okrese Nové Zámky, na južnom Slovensku. Skvelá poloha zariadenia zaručuje, že budete mať všade blízko.

Na nákup si odskočíte do neďalekého nákupného centra Aquario Shopping Center alebo sa len tak poprechádzate po pešej zóne s rôznymi kaviarničkami a obchodmi so suvenírmi. Príjemne sa schladíte na kúpalisku Vadaš Thermal Resort Štúrovo, ktoré je vzdialené od ubytovne 4 - 5 minút chôdzou. Tu máte na výber zo širokej ponuky termálnych bazénov, Toboganového parku a iných vodných či športových atrakcií, kde si na svoje prídu všetky vekové kategórie. Zaujímavý je výlet vláčikom alebo pešou chôdzou, ktorý vedie cez most Márie Valérie a spája tak Štúrovo s maďarským mestom Ostrihom, kde sa navyše pokocháte známou Ostrihomskou bazilikou. Prírodné krásy môžete spoznávať pešou turistikou či na bicykloch po Pohorí Burdov, v Kamenici nad Hronom či v Chľabe.

V našich Štúdiách a Apartmánoch Siesta Vás radi privítame od júna do polovice septembra. Celková kapacita nášho zariadenia je 26 lôžok. Ubytovať sa tu máte možnosť v:
- dvoch 2-lôžkových štúdiách s dvomi prístelkami,
- dvoch 3-lôžkových štúdiách s jednou prístelkou,
- dvoch 2-lôžkových apartmánoch s tromi prístelkami.

Štúdia sa nachádzajú na poschodí. Všetky sú navyše dovybavené televízorom so satelitným príjmom, klimatizáciou (za poplatok) a balkónom s posedením, z ktorého je nádherný výhľad na Ostrihomskú (Esztergom) baziliku. Taktiež disponujú plne vybavenou kuchyňou s jedálenským posedením, elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a bežným kuchynským vybavením. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na prízemí sú situované útulné apartmány (bez klimatizácie), ktoré sú vybavené 2-lôžkovou spálňou s dvomi samostatnými lôžkami, ktoré sa dajú spojiť dohromady. V obývacej miestnosti sa nachádza rozkladací gauč, ktorý zároveň slúži ako prístelka pre dve osoby (podľa potreby je tam aj rozkladacie kreslo slúžiace ako prístelka pre jednu osobu), televízor so satelitným príjmom. Kuchyňa a kúpeľňa je rovnako vybavená ako u štúdií. Každý apartmán disponuje s vlastnou terasou s posedením. V celom objekte je pre hostí dostupné WiFi pripojenie na internet.

Vaše autá bezpečne zaparkujete priamo v oplotenom objekte. Veríme, že si u nás v Štúdiách a Apartmánoch Siesta dokonale oddýchnete a bude sa Vám u nás páčiť. Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá