Neďaleko Štúrova s termálnym kúpaliskom!

Penzión Art sa nachádza v tichom pokojnom prostredí obce Obid na južnom Slovensku, vzdialenej len 7 km od známeho mestečka Štúrovo s termálnym kúpaliskom Vadaš. Váš pobyt si tak môžete spríjemniť dokonalým relaxom či zábavou v bazénoch s termálnou vodou, ale aj rybolovom, člnkovaním či vodným bicyklovaním na jazere priamo v areáli kúpaliska. Milovníci športu sa tu môžu venovať hraniu futbalu, volejbalu, tenisu či minigolfu a nadšenci pre adrenalínovejšie aktivity si istotne nenechajú ujsť možnosť zajazdiť si na motokárach a štvorkolkách. Ak máte radi prírodu a turistiku, odporúčame Vám nenáročnú prechádzku na vyhliadky v Burde, v zaujímavom slovenskom pohorí, pýšiacim sa hneď niekoľkými "naj" (rozlohou najmenšie, najnižšie, najjužnejšie situované, najteplejšie a najsuchšie pohorie na Slovensku). Z najznámejšej vyhliadky, jednoducho pomenovanej Skaly, tak získate prekrásny výhľad na maďarské mesto Ostrihom s majestátnou bazilikou, mestečko Štúrovo aj na sútok riek Hrona s Dunajom.

V letnej sezóne (od apríla do októbra) Vám ponúkame príjemné ubytovanie v rodinnom Penzióne Art s celkovou kapacitou 9 lôžok vrátane prísteliek. Na prízemí penziónu sa nachádza priestranná štýlovo zariadená spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom a jedálenským, barovým aj gaučovým posedením. Na prípravu Vašich obľúbených chutných jedál tu môžete využívať spoločnú plne zariadenú modernú kuchyňu na poschodí, vybavenú keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom a rýchlovarnou kanvicou. Výborne oddýchnuť si tu hostia môžu v troch izbách, vybavených pohodlnými posteľami a štandardným nábytkom (jednej 2-lôžkovej, jednej 2-lôžkovej izbe s možnosťou 2 prísteliek na rozťahovacom gauči a jednej 3-lôžkovej izbe). Súčasťou vybavenia každej izby je televízor, kúpeľňa s toaletou a možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet. Skvelým bonusom ubytovania je taktiež novo zariadená terasa na poschodí penziónu (vchod zo spoločnej chodby) s posedením a prekrásnym výhľadom na spomínanú maďarskú baziliku.

V priestrannej a veľmi pekne upravenej záhradnej časti ubytovania s altánkom, grilom, vonkajším krbom, ohniskom aj posedením si môžete vychutnávať príjemný čas a dovolenkovú pohodu s rodinou a priateľmi pri grilovačke, zatiaľ čo sa Vaše detičky výborne zabavia na pripravenom detskom ihrisku s pieskoviskom, rôznymi hračkami, hojdačkou a šmýkačkou. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné priamo vo dvore penziónu.

Ak túžite po dovolenke v pokojnom tichom prostredí, avšak v blízkosti rôznych atrakcií a športového aj kultúrneho vyžitia, srdečne Vás k nám pozývame a tešíme sa na Vašu návštevu.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty