Apartmány s wellness blízko kúpaliska!

Apartmánový dom Paladin sa nachádza v atraktívnej časti mestečka Štúrovo na južnom Slovensku, len 650 metrov od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Vadaš. Vďaka vynikajúcej polohe domu v blízkosti rekreačného komplexu s termálnymi bazénmi a zábavnou zónou si tak môžete dopriať dovolenku plnú relaxu, nekončiacej zábavy aj športového vyžitia. Váš pobyt si tu môžete rovnako skvele spríjemniť rôznymi oddychovými aktivitami ako napríklad hraním minigolfu, rybolovom, člnkovaním alebo jazdením na koni. Milovníci futbalu, volejbalu či tenisu spolu s adrenalínovými nadšencami si tu taktiež prídu na svoje. Ak ste sa rozhodli spoznávať aj prírodné krásy kraja, istotne nevynechajte turisticky zaujímavé prírodné rezervácie Burdov, Leliansky les a Kamenínské slanisko s možnosťou obdivovať ich jedinečnú faunu a flóru. Na celodenný výlet sa oplatí vybrať do maďarského Ostrihomu, kde za návštevu stojí bazilika, katedrála, múzeum s numizmatickou zbierkou aj knižnica s mnohými jedinečnými knihami a kódexmi.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v novom Apartmánovom dome Paladin s celkovou kapacitou 15 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom sú tu k dispozícii celkom 4 apartmány: jeden 2-lôžkový, dva 4-lôžkové a jeden 5-lôžkový. Súčasťou všetkých apartmánov je vždy spálňová časť s posteľami a televízorom so satelitným príjmom a kuchynská časť vybavená keramickou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením (v prípade 5-lôžkového apartmánu je kuchyňa samostatná a je v nej možnosť využiť ešte jednu prístelku). Samozrejmosťou každého apartmánu je rovnako vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, ako aj zaistená možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia (alebo káblového pripojenia) na internet počas celého Vášho pobytu.

Na prízemí apartmánového domu je pre Vás pripravená priestranná spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, CD prehrávačom, spoločenskými hrami, biliardom, stolným futbalom, pohodlným posedením a detským kútikom plným hračiek pre Vaše detičky. V spoločných priestoroch ubytovania je navyše k dispozícii ešte jedna kúpeľňa s dvomi toaletami.

V príjemnej záhradnej časti domu s terasou, záhradnou hojdačkou, altánkom, grilom a vonkajším posedením môžete stráviť skvelý čas v kruhu svojej rodiny či priateľov. Zatiaľ čo sa Vám budú pripravovať voňavé grilované špeciality, zabávať sa môžete napríklad pri futbale, hre petanque alebo s Vašimi detičkami na detskom ihrisku s pieskoviskom, hojdačkou a obľúbenou trampolínou. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri apartmánovom dome. Výborne oddýchnuť si môžete počas Vášho pobytu aj v relaxačnej miestnosti domu so saunou, masážno-sprchovacou kabínkou a vírivkou.

Veríme, že si u nás výborne oddýchnete a odnesiete si množstvo jedinečných zážitkov! Tešíme sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi