Príjemnou prechádzkou k term. kúpalisku

Apartmány Červený Smrek sa nachádzajú v atraktívnej časti mestečka Štúrovo na južnom Slovensku, len 15 minút príjemnou prechádzkou od obľúbeného termálneho kúpaliska Vadaš. Vďaka svoje polohe je vynikajúcou voľbou pre rodiny s deťmi, milovníkov kúpania, vodnej zábavy, športu aj dokonalého oddychu. Toto rekreačné letné centrum ponúka svojim návštevníkom bohaté možnosti vyžitia vo viacerých vonkajších aj krytých bazénoch, ale aj na športoviskách určených napríklad na futbal, volejbal či tenis.

Váš pobyt si tu môžete rovnako dobre spríjemniť rôznymi oddychovými aktivitami ako napríklad hraním minigolfu, jazdením na koni alebo rybolovom a člnkovaním priamo na jazere uprostred kúpaliska. Nadšenci pre históriu a kultúrne pamätihodnosti si istotne nenechajú ujsť možnosť stráviť príjemný celodenný výlet v neďalekom maďarskom Ostrihome, kde za návštevu stojí bazilika, katedrála, múzeum mincí aj bohatá knižnica.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Apartmánoch Červený Smrek s celkovou kapacitou 18 lôžok vrátane prísteliek. Pre našich hostí sme pripravili celkom 5 apartmánov, z toho jeden 2-lôžkový, jeden 3-lôžkový, dva 4-lôžkové a jeden 4-lôžkový s možnosťou využitia 1 prístelky na rozkladacom gauči. Súčasťou vybavenia každého z nich je televízor so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávač a rádio.

Na prípravu Vašich obľúbených jedál tu môžete využívať kuchynský kútik s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom a jedálenským posedením. Dokonalú pohodu ubytovania dotvára aj vlastná kúpeľňa s toaletou, sušiak na bielizeň a možnosť WiFi pripojenia na internet. Pred apartmánmi sa nachádza priestranná kvetmi vyzdobená krytá terasa s posedením pre každú rodinu zvlášť.

Vo veľmi pekne upravenej záhradnej časti ubytovania si môžu hostia dopriať vytúženú pohodu a relax pri grilovaní alebo opekaní klobások na ohnisku s tradičným dreveným posedením. Apartmány sú skvelým miestom taktiež pre Vaše detičky. Po celý čas pobytu sa tu môžu šantiť na trampolíne, hojdačkách, kolotoči, šmýkačke, v domčeku na hranie alebo na pieskovisku plnom hračiek. Pohodlné parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo vo dvore objektu.

Ak túžite po dovolenke, kde si oddýchnete, načerpáte novú energiu a zároveň zažijete množstvo nových zážitkov, srdečne Vás k nám pozývame!


Preferujeme: Rodiny s deťmi