Len 450 metrov od termálneho kúpaliska!

Penzión GREEN HOUSE sa nachádza v turisticky známom mestečku Štúrovo, na južnom Slovensku, blízko hraníc s Maďarskom.

Neďaleko od ubytovania sa nachádza termálne kúpalisko Vadaš Thermal Resort Štúrovo, ktoré ponúka návštevníkom veľa vodných a športových atrakcií. Každému kto má rád adrenalín odporúčame návštevu Zábavného lanového parku. Určite nevynechajte výlet pešou chôdzou alebo vláčikom cez Most Márie Valérie, ktorým sa zároveň dostanete do známeho maďarského mesta Ostrihom. Tu si nenechajte ujsť návštevu nádhernej Ostrihomskej baziliky, ktorá očarí všetkých milovníkov histórie.

Ubytovanie v Penzióne GREEN HOUSE je celoročné, s celkovou kapacitou pre 31 osôb. K dispozícii sú Vám tieto ubytovacie jednotky:
- dve 2-lôžkové izby, jedna dovybavená balkónom,
- dve 2-lôžkové izby s prístelkou a balkónom,
- jedna 3-lôžková izba,
- dve 2-lôžkové štúdiá,
- tri 2-lôžkové štúdiá s prístelkou,
- jeden 5-lôžkový apartmán s 2-lôžkovou a 3-lôžkovou spálňou.

Všetky ubytovacie jednotky disponujú manželskou posteľou, televízorom so satelitným príjmom, trezorom, klimatizáciou, kúpeľňou so sprchovacím kútom (izby Lux 4, Lux 5, všetky štúdiá) alebo vaňou (izby Lux 1, Lux 2, Lux 3) a toaletou. Izby sú vybavené aj chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V štúdiách sa navyše nachádza kuchyňa s drezom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením. V prípade potreby Vám pripravíme detskú postieľku. V celom objekte majú naši hostia možnosť bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Hostia sa môžu naraňajkovať a navečerať priamo v našej reštaurácii na prízemí penziónu, príjemne si posedíte a osviežite sa aj v bare. Kávičku si vychutnáte na terase so záhradným krbom, kde sa najmenší zabavia v detskom kútiku s hojdačkou, pieskoviskom a hračkami. Vo dvore penziónu je pre hostí ubytovaných v štúdiách k dispozícii ďalšia terasa so záhradným krbom, kde si pripravíte chutné grilované špeciality alebo len posedíte v spoločnosti priateľov i rodiny. S čímkoľvek Vám pomôžeme na recepcii. Kamerový systém zaistí bezpečné parkovanie Vašich áut v areáli penziónu. Tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že sa v Penzióne GREEN HOUSE budete cítiť príjemne.