Pekné apartmány za výhodné ceny!

Uvoľnil sa jeden 4lôžkový apartmán na Silvestra!!!


Ubytovanie OPÁL je situované hneď na začiatku kúpeľného mestečka Štúrovo, necelých 800 metrov od centra mesta a zároveň aj najznámejšieho slovenského kúpaliska Vadaš.

Celodennú zábavu Vám vo Vadaš Thermal Resort zaistí množstvo vonkajších bazénov, toboganový park a rôzne iné atrakcie. Mesto Štúrovo je ideálnym východiskovým bodom na spoznávanie susedného Maďarska. V okruhu do 60 km sa nachádzajú Ostrihom, Vyšehrad, Budapešť aj Gödöllő (hosťom dokážeme zorganizovať fakultatívne výlety). Na svoje si tu prídu tiež milovníci turistiky - v obľube sú vyhľadávané Kováčovské kopce a Pilišské vrchy. Spríjemniť si dovolenku môžete aj nenáročnými prechádzkami mestom, výletmi na bicykli či korčuľovaním sa.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v Ubytovaní OPÁL, ktoré bolo kompletne zrekonštruované v apríli 2017. Celková kapacita ubytovania je prispôsobená pre 25 osôb. Ubytovať sa môžete v troch 2-izbových apartmánoch a jednom 1-izbovom apartmáne so samostatnými vchodmi. Na výber máte z nasledovných možností:

• jedného 4-lôžkového apartmánu,
• jedného 6-lôžkového apartmánu s jednou 2-lôžkovou spálňou a jednou 4-lôžkovou spálňou,
• jedného 7-lôžkového apartmánu s jednou 3-lôžkovou spálňou a jednou 4-lôžkovou spálňou, ktorý je navyše dovybavený balkónom,
• jedného 8-lôžkového apartmánu s dvomi 4-lôžkovými spálňami.

Každý apartmán má svoju kompletne zariadenú vlastnú kuchyňu, ktorá slúži aj na trávenie voľných chvíľ s priateľmi či známymi. Vo výbave každého apartmánu nechýba televízor so satelitným príjmom ako aj štýlová kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V 8-lôžkovom apartmáne je navyše využiteľná ďalšia samostatná toaleta. Naši hostia môžu zadarmo požiadať o zapožičanie detskej postieľky (určenej pre deti do 6 rokov).

Počas horúcich večerov si posedíte pri poháriku vína na terase s vonkajším posedením ako aj pod altánkom s grilom. Využívať môžete i ohnisko. Deťom sú k dispozícii hračky, hojdačky a pieskovisko. Spolu s dospelými si na trávnatej ploche zahrajú futbal. Parkovanie je možné bez poplatku vo dvore alebo pred domom. Garáž poslúži na uschovanie bicyklov. Široká paleta možností trávenia voľného času Vám spolu s ubytovaním u nás zaistí výbornú dovolenku. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty