Voľná izba od 31.8. !!!

Apartmánový dom Grand je situovaný na slnečnom juhu Slovenska v meste Štúrovo. Toto mesto je v poslednej dobe známe predovšetkým vďaka rekreačnému komplexu Vadaš Štúrovo. Tu môžete navštíviť niektorý z viacerých bazénov, krytú plaváreň, saunu alebo sa vyblázniť na šmýkačkách a toboganoch. Štúrovo je mestom ležiacim na hranici Slovenska a Maďarska, preto sa oplatí túto výhodu využiť a vydať sa ponad Dunaj k našim južným susedom. Počas tohto výletu pôjdete po krásnom moste Márie Valérie, ktorý Vás zavedie priamo k významnej pamiatke našich južných susedov - Ostrihomskej bazilike.

V Apartmánovom dome Grand Vám celoročne ponúkame pohodlné ubytovanie vo dvoch vkusne zariadených apartmánoch a jednom štúdiu s celkovou kapacitou až pre 12 osôb. Zavítať k nám tak môžete s partnerom, rodinou ako aj väčšou skupinkou priateľov.

Štúdio Cappuccino je vybavené manželskou posteľou, televízorom a kuchynským kútom. Nachádza sa tu rozťahovacia pohovka, ktorú je možné v prípade potreby využiť ako dve prístelky. Štúdio má k dispozícii vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou.

V Slnečnicovom apartmáne sa môžete ubytovať v 2-lôžkovej spálni s televízorom a možnosťou využitia dvoch prísteliek. Súčasťou apartmánu je samostatná kuchyňa a kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Zelený apartmán disponuje 2-lôžkovou spálňou a kuchyňou s televízorom a rozťahovacou pohovkou, ktorú je možné v prípade potreby využiť ako dve prístelky. Aj zelený apartmán je vybavený vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

V kuchynskej výbave apartmánov ako aj štúdia môžete využívať elektrický varič (dvojplatničku), mikrovlnnú rúru, rýchlovarnú kanvicu a chladničku. Vo všetkých priestoroch ubytovania je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Pri ubytovaní na dvore si budete môcť príjemné odpočinúť pri praskajúcom ohni a opiecť alebo ugrilovať si dobroty podľa Vášho výberu. Vaše ratolesti sa zatiaľ zahrajú na pieskovisku. Vaše autá môžete bezpečne zaparkovať priamo pri ubytovaní.

Počas teplých letných ako i tých chladnejších zimných dní istotne oceníte príjemný kúpeľ v blízkych termálnych bazénoch. Tento oddych a relax máte z Apartmánového domu Grand len približne na 5 minút cesty, čo ocenil už nejeden náš hosť. Využite túto výhodnú polohu aj Vy a príďte k nám na dovolenku. Tešíme sa na Vás!