Lacné ubytovanie v meste!

Ubytovňa Malorka je situovaná v okrajovej časti mesta Michalovce, v blízkosti rieky Laborec a zároveň neďaleko vodnej nádrže Zemplínska Šírava.

Od nášho ubytovania to nemáte ďaleko k obchodom, reštauráciám ako aj k zastávke autobusu. Počas voľných dní máte v blízkom okolí možnosť navštíviť viaceré hrady ako napr. Brekov, Bačkov, Čičava, Jasenov alebo Viniansky hrad pri Vinianskom jazere. Priamo na rieke Laborec neďaleko ubytovne môžete aj rybárčiť. Rybolov si užijete rovnako na vodnej nádrži Zemplínska Šírava, podobne ako rôzne vodné športy, plávanie či zábavu v Thermalparku Šírava. V zimnom období si lyžiari zalyžujú na svahoch Lyžiarskeho strediska Dargov a Ski Parku Chlmec.

V našej ubytovni Vás ubytujeme počas celého roka. Ubytovňa Malorka disponuje celkovou kapacitou 62 lôžok vrátane prísteliek. Vhodné ubytovanie u nás nájdu jednotlivci, skupiny turistov ale najmä pracovné kolektívy na krátkodobé a dlhodobé ubytovanie. Ponúkame aj možnosť paušálneho prenajímania izieb na 3 a viac mesiacov.

K dispozícii sú izby v nasledovnom rozložení:
- jedenásť 2-lôžkových,
- šesť 4-lôžkových,
- štyri 3-lôžkové, zakaždým s možnosťou jednej prístelky.

Izby sú štandardne vybavené skriňami, samostatnými lôžkami, niektoré aj manželskými posteľami, televízorom so satelitným príjmom, chladničkou, samostatnou toaletou a umývadlom. Jedenásť izieb je navyše dovybavených balkónom, na ktorom je povolené fajčiť. Nachádza sa tu aj veľká spoločná kuchyňa, v ktorej využijete keramickú varnú dosku, elektrický varič, mikrovlnnú rúru, remosku, rýchlovarnú kanvicu, kávovar, hriankovač, toaster a chladničku. Pre hostí sú pripravené 3 kúpeľne so sprchovacími kútmi a taktiež miestnosť s práčkou a žehličkou. V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V ubytovni využijete aj osobitnú miestnosť vhodnú na úschovu bicyklov. V areáli ubytovne si po dohode zahráte futbal, tenis, volejbal alebo plážový volejbal. Vaše autá si pohodlne zaparkujete priamo pri ubytovni. Tešíme sa na Vás.