Novo zrekonštruovaná chata pre rodiny

Našli ste miesto, kde si božsky oddýchnete. Našli ste našu Chatu Sivá, ktorá sa nachádza v chatovej osade Zemlínskej Šíravy, v časti Medvedia hora.

Chata Sivá je kapacitne pripravená pre pobyt maximálne 10-člennej skupinky hostí. Prízemie chaty tvorí apartmán so samostatným vchodom, v ktorom je manželská posteľ v spálni, rozkladací gauč pre dve osoby v obývacej miestnosti, kuchynský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Upozornenie: v prízemnom apartmáne je znížený strop na výšku 2 m.

Na poschodí sú dve 2-lôžkové spálne s oddelenými lôžkami a obývacia miestnosť, v ktorej je rozkladací gauč pre dve osoby. Ubytovanie je vybavené aj televízorom so satelitným príjmom, kuchynským kútom a terasou. Rovnako tak môžete využívať kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri je pre trávenie príjemných chvíľ vyhradená terasa s posedením a grilom. V rámci chaty máme k užívaniu priestor, kde sa dajú odložiť bicykle aj lyže. Parkovanie vozidiel je blízko – priamo pri objekte. Tešíme sa na to, ako si u nás vychutnáte krásny čas s tými, na ktorých Vám najviac záleží... a to hlavne v súkromí.

A čo ponúka okolie? Určite Vám odporúčame kúpanie, člnkovanie, lov rýb alebo ďalšie vodné aktivity priamo na Zemplínskej šírave. Odtiaľto sú pripravené trasy vhodné pre cyklistov, peších turistov aj bežcov okolím. Kúpanie je možné v Thermalparku Šírava s mnohými bazénmi aj wellness centrom. Vyhľadávané sú tiež turisticky navštevované miesta ako Viniansky hrad alebo Morské Oko. V zime je pekná návšteva skanzenu v Humennom aj lyžovanie v Ski Parku Chlmec.