Príjemná chata na Zemplínskej Šírave!

Chata Zuzana je situovaná v tesnej blízkosti Zemplínskej Šíravy na východnom Slovensku, s kúzelným výhľadom na upokojujúcu hladinu vody, loďky a prekrásnu okolitú prírodu. Blízke okolie ubytovania poskytuje našim hosťom bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, zábavy a oddychu najmä pri kúpaní a vodných športoch. Na neďalekej rozľahlej plážovej časti s kúpaliskom a novopostaveným aquaparkom Thermal Park Šírava sa počas Vášho pobytu môžete nekonečne zabávať a relaxovať v jeho vnútorných a vonkajších bazénoch s termálnou vodou, alebo si dopriať niektorú z ponúkaných wellness služieb. Romantické večerné prechádzky či člnkovanie pri západe slnka majú svoje jedinečné čaro a každoročne do tejto vyhľadávanej oblasti prilákajú tisícky turistov.

Celoročne Vám ponúkame veľmi pekné ubytovanie v Chate Zuzana s celkovou kapacitou 12 lôžok (vrátane prísteliek). Hosťom je tu k dispozícii päť 2-lôžkových komfortných izieb (niektoré disponujú balkónom). Príjemný čas v kruhu rodiny či priateľov môžete tráviť v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom a pohodlnou rozťahovacou pohovkou, ktorú je možné využívať v prípade potreby ako prístelku pre ďalšie dve osoby. Na prípravu Vašich obľúbených jedál a občerstvenia Vám tu poslúži plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením, vybavená plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu a rýchlovarnou kanvicou. Chata disponuje taktiež dvomi kúpeľňami a toaletami pre vyšší komfort ubytovaných hostí (jednou na prízemí a jednou na poschodí). Zabezpečené je tu samozrejme taktiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V rozľahlej vonkajšej časti chaty s terasou a posedením si môžete po celý čas pobytu vychutnávať ideálnu pohodu pri osviežujúcom pivku či voňavej kávičke, zatiaľ čo sa Vám budú na grile pripravovať chutné grilované špeciality. Naši najmenší hostia sa isto potešia detskému ihrisku s pieskoviskom, hračkami, hojdačkou, šmýkačkou, detským bazénom, kde sa môžu dosýta zabávať od rána do večera. Pohodlné parkovanie Vašich áut je možné hneď pri chate.

Veríme, že sa Vaša dovolenka na Zemplínskej Šírave stane nezabudnuteľnou a radi nás opäť navštívite! Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí