Blízko vody, super cena, pokojné okolie.

Naša Chata Zemplínska šírava je situovaná v pokojnom prostredí obce Vinné, v rekreačnej oblasti Hôrka - Slnečný lúč. Nachádza sa len 50 metrov od vodnej nádrže a tri minúty pešou chôdzou od centra obce a reštauračných služieb.

Na vodnej nádrži Zemplínska šírava na Vás čaká množstvo zábavy i príjemný oddych na pláži. Môžete si tu zaplávať, plaviť sa výletnou loďou, loviť ryby alebo si vyskúšať rôzne vodné športy. Zaručene navštívte aj Thermalpark Šírava, Vinianske jazero, spravte si túru k Vinianskemu hradu alebo zájdite do jazdiarne Hipocentrum vo Vinnom. Pekné sú výlety na bicykli po okolí ale aj pokojná večerná prechádza po brehu vodnej nádrže.

Celková kapacita chaty je prispôsobená pre 7 osôb, v prípade záujmu Vám sprístupníme aj priestory vedľa chatky vhodné pre ďalších 5 osôb (s vlastnou kúpeľňou a kuchynským dresom). Chata je Vám k dispozícii od apríla do septembra.

Prízemie chaty je dennou časťou ubytovania, kde sme vo veľkej spoločenskej miestnosti pripravili pohodlné gaučové sedenie, jedálenský stôl so stoličkami a kompletne zariadenú kuchyňu. Tu Vám na prípravu pokrmov poslúži plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, remoska, hriankovač a chladnička s mrazničkou. Súčasťou prízemia je aj kúpeľňa s vaňou, toaletou, umývadlom, práčkou a žehličkou.

Poschodie je určené na Váš oddych a relax v dvoch 2-lôžkových spálňach so samostatnými lôžkami a vstupom na balkón, jedna 2-lôžková spálňa navyše disponuje televízorom. Nájdete tu aj jednu 3-lôžkovú spálňu s manželskou posteľou a samostatným lôžkom. Veľmi radi Vám pripravíme aj detskú postieľku. V priestoroch chaty je pre Vás zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Grilovačka, opekačka či varenie gulášu v kotlíku na ohni Vám zaručí dokonalú atmosféru dovolenky na chate. Všetkých určite poteší možnosť hojdania na záhradnej hojdačke, posedenia na terase a maximálne súkromie na oplotenom pozemku. Vaše autá zaparkujete priamo pri chate. Tešíme sa na Váš pobyt v Chate Zemplínska šírava!


Preferujeme: Rodiny s deťmi