Ubytovanie 180 metrov od upravenej pláže

Penzión Hôrka sa nachádza na Zemplínskej Šírave v rekreačnom stredisku Hôrka len 180 metrov od upravenej pláže. Penzión je určený predovšetkým pre rodinky s deťmi, skupinky, firemné a rodinné oslavy.

Penzión Vám ponúka ubytovanie v 5 samostatných apartmánoch s celkovou kapacitou 20 pevných lôžok + 3 prístelky:
- jeden 2-lôžkový apartmán,
- jeden 3-lôžkový apartmán,
- tri 5-lôžkové apartmány s možnosťou dvoch prísteliek.

Každý apartmán má vlastný vchod, zastrešenú terasu, televízor, sociálne zariadenie (kúpeľňa, toaleta) a zariadenú kuchyňu (chladnička, elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, kuchynské riady). V celom ubytovaní je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

K penziónu patrí štýlová spoločenská miestnosť s krbom (drevo zadarmo) a barom. V pekne upravenom areáli nájdete altánok s krbom, gril a ohnisko s posedením. Vaše deti poteší pieskovisko, hojdačky a veľká lúka pre najrôznejšie hry.

Penzión má aj vináreň s kapacitou 30 osôb, ktorá je vhodná na rodinné oslavy, firemné školenia, porady, semináre, promócie a podobne. S organizovaním Vašej akcie Vám vždy radi pomôžeme a poradíme. Zapožičiavame horské bicykle, čln a paddleboard. Parkovať svoje autá môžete priamo pod terasami apartmánov.

Nad penziónom (asi 30 m) sme vytvorili nádhernú lúčku v lese s krásnym výhľadom na Zemplínsku šíravu, pre priaznivcov FKK opaľovania. Prístupná je len z ohradeného areálu penziónu. V blízkosti penziónu sa nachádza Hipocentrum s možnosťou jazdenia na koni. V okolí si môžete zahrať tenis, zabaviť sa na diskotéke, navštíviť letné kino alebo len tak relaxovať pri vode na pláži. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!