Loading

Lacné ubytovanie v Štúrove

(37 objektov + 2 objekty v okolí 25 km)

Apartmány Alenka

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Vítame Vás. Ihrisko, gril, WiFi

Central Park 1

Štúrovo, v obci / v meste, pri kúpalisku
Pekné a čisté prostredie, super ceny!

Chaty Štibrányi

Štúrovo, v rekreačnej oblasti, v areáli kúpaliska
Vstupné do termálneho kúpaliska v cene!

Chata BEZE1 a BEZE2

Štúrovo, v obci / v meste, v areáli kúpaliska
23.6.-30.6. !!!!!!285€!!!!!! LAST MINUTE
1 - 39 / 39

Lacné ubytovanie Štúrovo

Výhodná dovolenka na juhu - Štúrovo

Najjužnejšie ležiace mesto Slovenska láka turistov príjemne teplým počasím a prírodnými krásami. Kúpanie na termálnom kúpalisku Vadaš, výhľad na klasicistickú bazilikuOstrihome, Kováčovské kopce, ktoré mesto obklopujú a chránené prírodné rezervácie so vzácnymi druhmi fauny a flóry. To všetko sú zaujímavosti, ktoré lákajú turistov práve do mesta Štúrovo.

Tvorbu domácich aj zahraničných umelcov si môžete pozrieť v Mestskej galérii Júliusa Bartu. Do histórie regiónu nazriete v národopisnom a vlastivednom Mestskom múzeu Štúrovo. Okolie Štúrova je vyhľadávané aj cyklistami, rybármi, poľovníkmi a milovníkmi vína.

Cieľovú destináciu Štúrovo ste si už definitívne vybrali na tohtoročnú dovolenku? Teraz si už len stačí vybrať ubytovanie za prijateľnú cenu, ktoré naplní Vaše predstavy a pohodovej dovolenke. Cenovo dostupné chalupy, priváty, apartmány, rekreačné domy či penzióny? Všetky tieto typy ubytovania sú v Štúrove k dispozícii v hojnom počte.

V Štúrove nájdete aj lacné ubytovanie pri kúpalisku 

Súkromie pre celú rodinu nájdete v chatách alebo rekreačných domoch, ktoré si v mnohých prípadoch prenajmete za naozaj rozumnú cenu. Komfort, doplnkové služby a priestor pre dvojice ako aj pre väčšiu skupinu zasa ponúkajú cenovo dostupné penzióny. Rodinnú atmosféru oceníte v menších privátochapartmánoch, ktoré patria medzi najlacnejšie alternatívy ubytovania. Okrem všetkého sú v Štúrove vyhľadávané aj hotely, kde Vás ubytujú za priaznivé ceny najmä mimo letnej sezóny.

K dispozícii sú ubytovacie jednotky s balkónom, terasou, záhradou, bazénom alebo vlastnou saunou. WiFi pripojenie, televízor a parkovanie sú v dnešnej dobe samozrejmosťou. Rodiny s deťmi dajú pri výbere prednosť ubytovaniu s detským ihriskom. Partie kamarátov ocenia gril, záhradný krb či ohnisko s posedením, kde si užijú príjemný večer.

Ak ste majiteľom domáceho zvieratka, ktoré so sebou beriete na dovolenku, poobzerajte sa po cenovo dostupných pet friendly ubytovacích zariadeniach. Ak plánujete cyklovýlety do okolia, určite oceníte ubytovanie s úschovňou alebo požičovňou bicyklov.

Nech sa už vyberiete do Štúrova kedykoľvek, termálny vodný park Vadaš pravdepodobne nevynecháte. Na dovolenku s deťmi je ideálnym obdobím najmä leto. V termálnom kúpalisku Vás budú čakať termálne bazény, sauny, vírivka aj soľná kabína. Termálna voda má priaznivý vplyv na nervové a pohybové ústrojenstvo. Rodičia si radi na chvíľu odpočinú vo wellness centre alebo pri pohybe na multifunkčnom športovom ihrisku. Deti poteší jazda na miestnom vláčiku, ktorý Vás odvezie priamo do Ostrihomu, zábavný park s kolotočom a autodromom, detský kútik, či miestnosť s X-Boxami.

Pre rodinky sú ako stvorené penzióny, chaty, či väčšie apartmány s vybavením prispôsobeným deťom, neďaleko termálneho kúpaliska alebo priamo v areáli kúpaliska. Romantický pobyt mimo najväčšieho prázdninového ruchu si vychutnáte v romantickej chate alebo útulnom apartmáne v okrajovej časti mesta a najmä za rozumnú cenu.

Štúrovo je tiež výborným miestom na lacnú dovolenku pre seniorov. Počas nej pookreje telo aj duša každého hosťa. Pre seniorov sú správnou cestou práve cenovo dostupné jednopodlažné a bezbariérové apartmány so záhradou či terasou, ktoré sa postarajú o príjemný pocit domova. Vďaka slnečným lúčom, vitamínu D a prechádzkam po okolí navyše posilníte aj Vašu imunitu.

Rezervujte si ubytovanie v Štúrove a objavte krásy Maďarska

Cez Most Márie Valérie si aj pešou chôdzou zájdete do neďalekého maďarského Ostrihomu. Pozrite si tu z blízka tretí najväčší kostol v Európe, Katedrálu a Baziliku Panny Márie a svätého Vojtecha. Ďalšou sakrálnou pamiatkou je synagóga, ktorá je dnes sídlom kultúrneho strediska. Milovníci histórie nevynechajú Kresťanské Hradné múzeum. Dominantou hlavného námestia je budova radnice. Oproti nej uvidíte zaujímavé Súsošie sv. Trojice. Za všetkými týmito atraktivitami sa zo svojho výhodného ubytovania v Štúrove dostanete pešo, loďou alebo vláčikom.

Relaxačný alebo zábavný pobyt v kúpeľnom mestečku Štúrovo môžete stráviť lacno a veľmi príjemne. Nech sa sem vyberiete v ktoromkoľvek ročnom období, zábavu v bazénoch a relax v termálnej vode príjemne doplní návšteva krásneho Ostrihomu v susednom Maďarsku. Tak hor sa na južné Slovensko.

Názory a odporúčania

Deniska a Kristian (mladý pár - návštevník) 2.9.2018
Ubytovanie je blízko obchodov,kúpaliska.Skvelé prechádzky po pešej zóne s krčmičkami.
Miroslav Mindek (rodina s malými deťmi - návštevník) 8.8.2018
Super, kúpalisko je blízko, podobne najbližší obchod s potravinami.
Lenka Dohňanská (rodina s malými deťmi - návštevník) 21.7.2018
Mesto Štúrovo je vhodné na oddych , relax - je tam pokoj aj keď je plné návštevníkov. Dostatok reštaurácií , kaviarní .
Andrea Hlavatá (rodina s malými deťmi - návštevník) 18.7.2018
Mesto je veľmi pekné.
Ladislava Neufingerová (rodina s malými deťmi - návštevník) 12.7.2018
Velice krásný je pohled na Ostrihomskou baziliku a okolí na maďarské straně. Přijemné je koupání v termálních bazenech.
Zobraziť viac...