Vstupné do termálneho kúpaliska v cene!

Chaty Štibrányi nájdete na juhu Slovenska v kúpeľnom mestečku Štúrovo. Chaty sa nachádzajú v novootvorenej časti areálu termálneho kúpaliska VADAŠ Štúrovo, neďaleko jazera a bazéna s vlnobitím. Priamo z chát je pekný výhľad na celý areál kúpaliska a na Baziliku v Ostrihome.

Každú chatu tvoria:
- dve šesťlôžkové izby na prízemí (1x poschodová a 4 samostatné postele);
- dve päťlôžkové izby na poschodí (5x samostatná posteľ).

Izby majú samostatné vchody, vlastnú kúpeľňu s toaletou a sprchovacím kútom, kompletne vybavenú kuchyňu (chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, potrebné riady). Na každej izbe je LCD televízor, teletext, DVB-T tuner, vstavaný DVD prehrávač. Izby na poschodí majú klimatizáciu s diaľkovým ovládaním, izby na prízemí sú vybavené veľkým otočným ventilátorom.

V jednej chate ponúkame aj menšiu izbu vhodnú pre dve osoby. Na izbe je jedna rozšírená posteľ, stĺpový ventilátor, umývadlo, toaleta (pod stolíkom), kompletne zariadená kuchyňa (chladnička, mraznička, mikrovlnka, dvojplatnička, varná kanvica, potrebné riady), televízor s teletextom. Izba nemá sprchovací kút, verejné sprchy (naozaj veľmi pekné a čisté) sú na kúpalisku.

Chaty sú celodrevené. Všetky okná majú sieťky proti hmyzu. Na chatách je WiFi pripojenie na internet zadarmo a centrálny rozvod televízie – digitálny príjem STV1, STV2, JOJ, JOJ PLUS, WAU a TA3. Pri chatách môžete využívať zastrešené posedenie (lavičky, stoly) pre každú izbu osobitne. Sú tu aj pojazdné grily s príslušenstvom na grilovanie. Okolie je pekne upravené, trávnatá plocha, vysadené stromčeky, štrkové parkoviská. Nezabudli sme ani na najmenších. Majú tu pripravené veľké detské ihrisko s rebríkmi, sieťou, hojdačkami a šmýkačkou.

Len 50 metrov je vzdialená reštaurácia, kde si môžete objednať polpenziu, plnú penziu, tiež sa tu môžete prísť kedykoľvek najesť a dať si dobre vychladené pivo. Nechýba tu ani predajňa potravín (mlieko, čerstvé pečivo a pod).

Počas hlavnej sezóny (júl-august) sa izby prenajímajú iba na týždeň (od soboty do soboty). Nástup od 12:30 odchod do 9:30. Mimo hlavnej sezóny sú možné aj kratšie pobyty.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá