Apartmány v pokojnej časti pri kúpalisku

Apartmány u Žabky sa nachádzajú v pokojnom prostredí mesta Štúrovo na južnom Slovensku, kde kľud a čaro domova privítajú tí, ktorí si chcú na dovolenke naozaj oddýchnuť. Naše ubytovanie je situované iba 5 min pešou chôdzou od známeho kúpaliska Vadaš Thermal Resort Štúrovo.

Naše apartmány sú vďaka perfektnej polohe pre Vás tou správnou voľbou. Štúrovo je obľúbené a vyhľadávané najmä kvôli kúpalisku Vadaš Thermal Resort Štúrovo, ktoré zláka veľkých i malých stráviť voľné chvíle vo vonkajších i vnútorných bazénoch, na toboganoch či športových ihriskách. Zároveň tiež ponúka možnosť zabaviť sa rôznymi vodnými športmi na jazierku pri kúpalisku. Počas pobytu Vám odporúčame výlet do susedného maďarského Ostrihomu, ktoré je preslávené svojou majestátnou Ostrihomskou bazilikou, nádhernými chrámami a taktiež nemenej známymi kúpeľami Aquasziget Ostrihom.

U nás v Apartmánoch u Žabky Vás srdečne ubytujeme počas letnej sezóny od 1.5. do 30.9 v troch apartmánoch s celkovou kapacitou pre 14 osôb. Na výber máte z týchto apartmánov:
- jedného 2-lôžkového apartmánu č. 1 s manželskou posteľou,
- jedného 2-lôžkového apartmánu č. 2 s manželskou posteľou a štyrmi prístelkami na gauči,
- jedného 4-lôžkového mezonetového apartmánu s manželskými posteľami a dvomi prístelkami na gauči.

Všetky apartmány sú vybavené takmer rovnako. Vo vybavení každého apartmánu sa nachádza vlastná plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením, barovým pultom (mezonetový apartmán), elektrickou dvojplatničkou/keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou (apartmán č. 2, mezonetový apartmán), mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a mrazničkou. Apartmán č. 2 a mezonetový má navyše obývaciu miestnosť s gaučom, televízorom s anténou (základné programy), detskými hračkami, rádiom, CD prehrávačom (mezonetový apartmán). Samozrejmosťou každého z nich je vlastná kúpelňa so sprchovacím kútom (vaňou), umývadlom, uterákmi, stojanom na sušenie prádla, bidetom (mezonetový) a toaletou.

Hostia počas pobytu majú k dispozícii posedenie pred každým apartmánom, kde si môžu tiež pripraviť niečo chutné na prenosnom grile. Vaši najmenší sa určite potešia našej mini ZOO, kde nájdu tieto zvieratká: sliepky, Emu, korytnačky, papagája a okrasné rybky. V prípade potreby Vám radi zabezpečíme detskú postieľku i stoličku na kŕmenie. Svoje autá si zaparkujete do 50 m od objektu. Tak neváhajte a príďte si dopriať skvelú dovolenku k nám do Apartmánov u Žabky. Tešíme sa na Vašu návštevu!


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá