Penzión vhodný pre skupiny, na oslavy...

V našom regióne sa nachádzajú známe vinárstva, preto našim hosťom od septembra ponúkame kačacie (husacie) hody s možnosťou ochutnávky miestnych vinárov.


Pozývame Vás do Penziónu na Priehrade, ktorý je situovaný v pokojnom prostredí Suchej nad Parnou, v blízkosti mesta Trnava. Náš penzión je zameraný výlučne na vopred dohodnuté skupinové pobyty, spojené s ubytovaním a cateringom.

Naše ubytovanie, Penzión na Priehrade, je ideálne pre skupinku maximálne 28 osôb. Ponúkame na výber:
- šesť 3-lôžkových izieb,
- jednu 4-lôžkovú izbu,
- jednu 6-lôžkovú izbu.

Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na prízemí sa môžete stretnúť v spoločenskej miestnosti s televízorom, CD/DVD prehrávačom aj rádiom. Kapacita miestnosti je celkovo 60 osôb na sedenie a využívaná je aj na organizovanie školení, seminárov a teambuildingov. V blízkosti spoločenskej miestnosti sú pánske a dámske toalety. Zastrešená terasa ponúka priestor pre ďalších 20 osôb. Poslúžiť Vám môže aj spoločný kuchynský kútik (kde je mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, kávovar a jedálenské posedenie). K dispozícii máme ohnisko, gril, kotlík, záhradnú hojdačku aj altánok. Deti sa môžu zabaviť na detskom ihrisku. Catering zaisťujeme po dohode, rovnako tak aj párty stan.

Penzión sa nachádza pri priehrade, kde Vás čaká relax tela a duše v srdci prírody, príjemné ubytovanie, tiché prostredie a množstvo ďalších služieb. Parkovanie je hneď pri objekte. Tešíme sa na Vás!

A čo ponúka okolie? Určite sa môžete v lete ochladiť vo vodnej nádrži Suchá nad Parnou. Ak preferujete radšej kúpanie v bazénoch, nablízku je kúpalisko Kamenný Mlyn, Trnavské rybníky aj relax v Aqua and Spa v Trnave. Obľúbená je tiež cyklistika aj pešia turistika. Navštíviť môžete hrad Červený Kameň alebo Kaštieľ Dolná Krupá. V zime odporúčame lyžovanie v stredisku Zochova chata - Piesok.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov