škola v prírode, tábory, rôzne akcie

V tichom prostredí lesa, neďaleko dedinky Dechtice, v okrese Trnava, sa nachádza Rekreačné zariadenie Planinka, ktoré ponúka zaujímavé možnosti najmä pre školy v prírode, detské letné tábory ale aj školenia, semináre, firemné akcie či oslavy a svadby.

Na zaujímavé výlety, rôzne túry a cyklistiku je blízke okolie ubytovania priam stvorené. Celodenné výlety môžete absolvovať do Trnavy, Piešťan alebo na Smolenický zámok či do jaskyne Driny pri Smoleniciach. V neďalekej Dobrej Vode strávite deň plávaním a vodnými športmi na letnom kúpalisku. V zimnom období si zabalte so sebou aj bežky a naplno si tak vychutnajte zimnú krajinu na viacerých bežkárskych trasách.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v turistickej ubytovni a bunkách s celkovou kapacitou 118 lôžok a počas teplých mesiacov navyše aj v chatkách s celkovou kapacitou 40 lôžok.

Turistická ubytovňa disponuje kapacitou pre 106 osôb v dvoj-, troj- a štvor-lôžkových izbách. Využijete tu spoločné kúpeľne so sprchami a toalety na chodbách. Izby pre pedagógov sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. V ubytovni sa nachádzajú aj dve učebne, každá s kapacitou približne 25 osôb.

V samostatne stojacej budove v areáli sú situované dve štúdiá tzv. bunky. Každé z nich disponuje 2-lôžkovou a 4-lôžkovou spálňou. Vlastné jedlá si tu pripravíte v kuchynskom kútiku s elektrickým varičom, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Samozrejmosťou každého štúdia je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. V letnom období je Vám navyše k dispozícii desať 4-lôžkových chatiek s vlastnou toaletou. Kúpeľne sú zdielané s hosťami v turistickej ubytovni.

Spoločné chvíle môžete tráviť v bývalom poľovníckom kaštieli, kde sa nachádza veľká jedáleň s krbom a televízorom. Na základe Vašej požiadavky zabezpečíme i celodennú stravu a pitný režim počas celého pobytu. Veľmi radi Vám tiež zorganizujeme svadby, oslavy, ozdravné pobyty a podujatia akéhokoľvek charakteru. V celom zariadení je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V areáli sa nachádza altánok s posedením, ohniská, volejbalové, futbalové i basketbalové ihrisko. U nás zažijete aj agroturistiku pri staraní sa o domáce zvieratká alebo Vám na vyžiadanie zabezpečíme možnosť povoziť sa na koňoch. Parkovanie áut a autobusov je v neobmedzenom počte možné priamo v oplotenom areáli zariadenia. Tešíme sa na Vašu návštevu!