Útulný penzión na okraji obce

Útulný rodinný Penzión u nás doma nájdete na okraji pokojnej obce Kočín - Lančár, v okrese Piešťany. Penzión je vhodný pre rodinky s deťmi, menšie i väčšie skupinky priateľov a známych a všetkých, ktorí hľadajú pokojnú a ničím nerušenú dovolenku.

Výhodná poloha nášho penziónu Vám zaistí široké možnosti trávenia voľného času. Spoznávať krásu okolitej prírody sa môžete vybrať pešou chôdzou alebo na bicykloch. Zaujímavý je výlet k prírodným pamiatkám Malej a Veľkej Peci, nachádzajúcich sa v Dobrovodskom krase. Neďaleko sa nachádza Vodná nádrž Čerenec, ktorú turisti obľubujú najmä v letnom období, je tu možnosť kúpania sa, vodných športov (člnkovanie, vodné bicykle) i rybolovu. Okrem toho je tu aj množstvo cyklochodníkov. Milovníci histórie sa zaiste potešia návšteve historických pamiatok ako Kaštieľ Chtelnica, Kláštor Katarínka, Hrad Dobrá Voda, Múzeum M.R. Štefánika a veľa iných v okolí. V letnom období sa skvele osviežite na Kúpalisku Dobrá Voda, kde si okrem plávania môžete aj zahrať volejbal, tenis alebo stolný tenis. Pre najmenších je tu tiež množstvo rôznych preliezačiek, hojdačiek a priestoru na zábavu. Nadšenci golfu si na svoje prídu na 9 - jamkovom golfovom ihrisku Golf areal Vrbinky.

V našom Penzióne u nás doma Vás srdečne privítame počas celého roka. Celková kapacita nášho penziónu je 16 osôb. Ubytovať sa u nás môžete v týchto ubytovacích jednotkách (všetok nábytok je vyrobený z masívneho dubového dreva na mieru):
- jednej 1-lôžkovej izbe s prístelkou na výsuvnom lôžku,
- jednej 2-lôžkovej izbe s manželskou posteľou a prístelkou na matraci,
- jednom apartmáne s dvomi spálňami, v jednej s manželskou posteľou a v druhej spálni so samostatným lôžkom a výsuvným lôžkom ako prístelkou,
- jednej rodinnej izbe s dvomi spálňami, v obidvoch s manželskou posteľou a prístelkou na matraci.

Všetky izby sú vybavené rovnako, okrem prislúchajúceho počtu lôžok disponujú pracovným stolom so stoličkou, vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi a toaletou.

Apartmán s dvoma spálňami disponuje okrem príslušného počtu lôžok aj pracovným stolom so stoličkou, malým kuchynským kútom s mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Súčasťou je aj vlastná kúpelňa so sprchovacím kútom, ručne vyrobeným dreveným umývadlom, krásnou na mieru vyrobenou drevenou vaňou, uterákmi a toaletou. Z izieb aj apartmánu majú možnosť hostia vyjsť priamo na terasu so záhradným posedením.

Rodinná izba s dvomi spálňami je situovaná na opačnej strane penziónu a jej vybavenie pozostáva z dvoch spální, zakaždým s manželskou posteľou a prístelkou na matraci, ktorých súčasťou je aj pracovný stôl so stoličkou. Rovnako tu nájdete aj vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom, uterákmi a toaletou.

Hostia počas pobytu môžu využívať spoločenskú miestnosť s krbom, drevenými lavicami, jedálenským posedením, televízorom so satelitným príjmom, DVD a CD prehrávačom, internetovým rádiom, kvalitným ozvučením (pre rôzne akcie), spoločenskými hrami, detským kútikom s hračkami, detským stolíkom a stoličkami. Odtiaľto vedie taktiež vstup na terasu s posedením. Súčasťou spoločenskej miestnosti sú ďalšie dve toalety (pánska a dámska). Skvelé domáce jedlá si hostia môžu pripraviť v profesionálne a plne vybavenej kuchyni (pre pohostenie až 40 hostí) s elektrickou rúrou, elektrickým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, toasterom, hriankovačom, umývačkou riadu, kávovarom, šafingami, chladničkou a mrazničkou.

V exteriéri penziónu si hostia príjemne posedia na záhradnom posedení na terase, kde si môžu na prenosnom plynovom grile pripraviť rôzne grilované špeciality. Detičky sa potešia detskému bazénu (v letnom období), hojdačke, rôznym hračkám a trampolíne. Priestranná záhrada Vám vytvorí priestor na hru futbal, volejbal či bedminton. Rovnako si môžete u nás zahrať aj šípky, stolný tenis i hokej. Na vyžiadanie Vám zapožičiame bicykle za poplatok, detskú postieľku, stoličku na kŕmenie, žehličku. Po dohode s majiteľom Vám tiež zabezpečíme vypranie bielizne, poskytnutie raňajok či polpenzie. Ak prídete s bicyklami, tieto si u nás bezpečne odložíte v garáži. Vaše autá zaparkujete priamo pri objekte. Veríme, že sa Vám u nás bude páčiť a odídete s množstvom krásnych spomienok. Tešíme sa na Vás.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Domáce zvieratá