Chata s bazénom kúsok od vody

Chata Relax sa nachádza v známej rekreačnej oblasti Hôrka na Zemplínskej Šírave. Perfektná poloha chaty (150 metrov od vody) a okolitá zeleň láka najmä rodinky s deťmi a skupinku turistov.

Ubytovanie poskytujeme v 5 samostatných obývacích jednotkách:
- 1x trojlôžková obývacia jednotka,
- 3x štvorlôžková obývacia jednotka,
- 1x rodinná izba s dvomi 3-lôžkovými spálňami.

Každá samostatná obývacia jednotka pozostáva z dvoch izieb, kúpeľne s toaletou a kuchynky so základným vybavením - mikrovlná rúra, chladnička, elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, riad, taniere, príbory, základná kuchárska výbava.

V areáli chaty môžete využívať vonkajší bazén s lehátkami, záhradné stoly a lavičky na posedenie, gril a ohnisko s možnosťou opekania a grilovania. Vo voľnom čase si môžete zahrať stolný tenis. Deti sa potešia pieskovisku a hojdačkám. Terasa s posedením, televízorom a krásnym výhľadom na vodnú nádrž Vám už len spríjemní chvíle Vašej dovolenky. Parkovať môžete priamo pri chate.

Ak sa Vám na dovolenke nechce variť, len pár metrov od nás nájdete reštaurácie a bufety. Neďaleko sa nachádza hipocentrum s možnosťou jazdy na koni, amfiteáter, prístav kde si môžete vyskúšať plavbu loďou, požičovňa člnkov a bicyklov. Kúsok od chaty nájdete aj detské ihrisko a športový areál (tenis, volejbal, basketbal, minigolf). Za návštevu stojí aj Vinianské jazero, okolitá príroda i mesto Michalovce.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí