Loading

Chaty v Bojniciach

(7 objektov + 18 objektov v okolí 25 km)

Chata Zahrabina Bojnice

Bojnice, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Chata pod horou, v pokojnom prostredí

Chata Oskar

Bojnice, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Rodinná dovolenka v Bojniciach

Rekreačný dom Lesana

Bojnice, na okraji obce / mesta
Blízko je Bojnický zámok, ZOO, kúpele

Chata Maxim Bojnice

Bojnice, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Možnosť využitia wellnessu za príplatok

Ubytovanie na Teplej vode

Bojnice, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Len 180 m od kúpeľov v Bojniciach

Rekreačná chata Bojnice

Bojnice, v rekreačnej oblasti, v lese
Pekná chata s krbom a krásnym výhľadom!

Chata Dunaj

Bojnice, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
ZOO, zámok a kúpalisko za 15 minút

Rekreačný domček a apartmán

Opatovce nad Nitrou (Bojnice 2,3 km vzdušne), na okraji obce...
Príjemné ubytovanie v peknom prostredí

Ubytovanie u Janky

Kocurany (Bojnice 3,0 km vzdušne), v obci / v meste, v centr...
Nový samostatný domček s krbom a bazenom

Chalupa u Peťa

Kocurany (Bojnice 3,1 km vzdušne), v obci / v meste, v centr...
Chatka pri Bojniciach v peknom prostredí
1 - 25 / 25

Chaty Bojnice

Chaty Bojnice 1

Miesto ideálne na rodinnú dovolenku, romantický pobyt aj pobyt v kúpeľoch. To sú Bojnice. Najromantickejší slovenský zámok, najstaršia ZOO, liečivá voda, kúpaliská, pohľad do dávnej minulosti aj množstvo podujatí rôzneho druhu. To všetko Vás čaká v Bojniciach.

Atrakcie v Bojniciach

Dominantu regiónu, Bojnický zámok, určite neprehliadnete. Nenechajte si ujsť prechádzku po chodbách jedného z najkrajšíchnajnavštevovanejších zámkov nielen u nás, ale aj v stredoeurópskom meradle. Okrem bežných prehliadok sa môžete tešiť na romantické valentínske podujatia, stretnutie so strašidlami aj s rozprávkovým postavami. Bojnický zámok - naša národná kultúrna pamiatka očarí nielen svojimi komnatami, ale aj podzemím a priľahlým parkom. Pod zámkom sa totiž nachádza Bojnická hradná jaskyňa, v zámockom parku sa týči 700 ročná Lipa kráľa Mateja a hneď vedľa neho majú svoj domov tisícky tradičných aj exotických zvierat. Návšteva Bojnickej ZOO poteší deti každého veku aj dospelých návštevníkov.

Pre tých návštevníkov Bojníc, ktorých zaujíma história, je veľkým lákadlom Múzeum praveku Slovenska. Množstvo kamenných nástrojov a kostí z obdobia paleolitu, ktoré tu boli nájdené, robia z Bojníc výnimočné miesto. Každodenný život neandertálcov približuje práve expozícia múzea.
Už neandertálcov lákali bojnické termálne pramene. Ich obľúbenosť pretrvala až dodnes.

Chaty Bojnice 2

Môžete sa tešiť na výborné služby a blahodarné účinky liečivej vody. Priaznivý vplyv má predovšetkým pri chorobách močových ciest, pohybového ústrojenstva, ženských chorobách, chorobách z povolania či problémoch s nervovým ústrojenstvom i obličkami. Minerálna voda s teplotou až do 52 ºC je v kúpeľoch k dispozícii počas celého roka. V lete sa okrem priaznivého vplyvu na Vaše zdravie môžete tešiť aj na zábavu na termálnom kúpalisku Čajka. Bazény, vodná šmýkačka, nafukovacie atrakcie, hojdačky, pieskovisko či volejbalové ihrisko. To všetko sú atrakcie, ktoré sa postarajú o zábavu všetkých vekových kategórii na celý deň. Spolu s deťmi sa zabavte v Dino parku Bojnice alebo sa prejdite na Vyhliadkovú vežu.

Chaty v Bojniciach

Výhodou neveľkej rozlohy Bojníc je, že máte všetky atrakcie na dosah. Je prakticky jedno, v ktorej časti mesta sa ubytujete. Ku všetkým atrakciám sa dostanete pohodlne pešo za pár minút. Práve vďaka tomu si môžete vybrať aj ubytovanie v okrajových častiach, v blízkosti prírody. Súkromie, pohodupokoj Vám zaistí ubytovanie v štýlovej chate. Na výber máte menšie chaty stvorené na romantickú alebo rodinnú dovolenku, aj väčšie chaty, ktoré sa tešia obľube u skupín. Za výbornú cenu tu strávite pobyt v blízkosti prírody aj zaujímavých atrakcií.

Chaty Bojnice 3

Samozrejmosťou je parkovanie pri ubytovaní aj vybavenosť chaty podľa Vašich preferencií. Pripojenie na WiFi, elektrina, samostatná kúpeľňatoaleta, vybavená kuchynka, záhradný gril či krb sú u väčšiny chát štandardom. Ak cestujete na výlet s deťmi, vyberte si chatu s vybavením pre najmenších a s detským ihriskom pri ubytovaní. Majiteľov domácich zvierat budú zaujímať možnosti pet friendly ubytovania. Ak túžite po väčšom luxuse a zároveň sa nechcete vzdať súkromia a atmosféry chaty, zvoľte si modernú chatu so saunou či vírovkou.

Ďalšie typy ubytovania v Bojniciach

Ak chata nie je presne ten typ ubytovania, ktorý hľadáte, v Bojniciach máte na výber. Za priaznivú cenu sú Vám k dispozícii apartmány, priváty aj penzióny. Môžete sa rozhodnúť pre okrajovú oblasť mesta aj pre ubytovania priamo v centre diania, na pešej zóne. Luxusnejšiu verziu dovolenky s kompletnými službami Vám poskytnú hotely.

Bojnice sú jedným z lákadiel Slovenska. Majú svoje čaro pre našincov aj zahraničných návštevníkov. Objavte ich krásy a zaujímavosti. Potešte svoje oko, dušu aj peňaženku tým, že si rezervujete pobyt v príjemnej a zároveň cenovo dostupnej chateBojniciach.