Rodinná dovolenka v Bojniciach

Chata Oskar sa nachádza na okraji známeho mestečka Bojnice. Hosťom ponúkame ubytovanie v krásnom a tichom prostredí. Chata je vhodná pre rodinky s deťmi, ale aj pre partie či skupiny priateľov, ktoré tu môžu organizovať rôzne oslavy a firemné akcie. Z terasy je nádherný výhľad na Bojnický zámok.

V chate sú Vám k dispozícii 4 izby - 1x2, 1x4, 1x5 a 1x7 ako aj 2 kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. Pripravená pre Vás je tu taktiež spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, DVD prehrávačom a spoločenskými hrami. Nachádza sa tu aj kompletne vybavená kuchyňa, v ktorej si môžete uvariť niečo dobré pod zub. Na dvore chaty môžete využívať ohnisko s posedením a záhradným grilom.

V Bojniciach si môžete pozrieť krásny Bojnický zámok a ZOO, pričom dokonale oddýchnuť si môžete v areáli známych bojnických kúpeľov a termálneho kúpaliska Čajka. V okolí sa nachádzajú jedny z najväčších cvičných odistených horolezeckých skál na Slovensku - Hrádok (s výškou 100 metrov) a iné nádherné lokality. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj podnikaním rôznych turistických prechádzok, veľmi pekných cyklistických trás, hubárčením, v zime skialpinistickými túrami, či výstupom na Strážov a nádherný Kľak. V prípade záujmu je možnosť dohodnutia sprievodcu, nakoľko majiteľ je sám skialpinista a horolezec.