V pokojnom prostredí pri priehrade!

Chatová osada Mikop je situovaná v krásnom pokojnom prostredí v tesnej blízkosti vodnej nádrže Nitrianske Rudno. Ideálna poloha chatiek v tichom prostredí vo vzdialenosti približne 50 metrov od brehu priehrady, poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti odpočinku, relaxácie ako aj aktívneho oddychu.

Okrem podnikania príjemných turistických prechádzok a cyklistických túr krásnou okolitou prírodou si Váš pobyt môžete spríjemniť taktiež využívaním rôznych atrakcií v blízkom Campingu Nitrianske Rudno, kde sú Vám k dispozícii kolotoče, tobogán, detské ihrisko, multifunkčné ihrisko, plážový volejbal či vodné bicykle. Veľmi blízko to budete mať aj k Pizzérii Kohút alebo Hotelu Baník, kde môžete využívať služby reštaurácie a bowlingu. Skvele oddýchnuť si môžete aj v neďalekom Jazdeckom klube HIPO Máčov, na kúpalisku Delfín v Novákoch, v kúpeľoch alebo termálnom kúpalisku Čajka v Bojniciach, či pri prehliadke bojnickej zoologickej záhrady a očarujúceho Bojnického zámku. Milovníci adrenalínu si prídu na svoje na letisku v Prievidzi, kde si môžu vychutnať zoskok padákom alebo vyhliadkové lety s nádhernými panoramatickými výhľadmi na okolitú nádhernú prírodu.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v 14 jednoduchšie zariadených chatkách, prispôsobených jednotlivo pre ubytovanie 4 až 5 osôb. Celková kapacita všetkých chatiek tak predstavuje spolu vrátane prísteliek až 70 lôžok.

V každej chatke sú Vám k dispozícii dve poschodové postele (prípadne kombinácia poschodovej a manželskej postele) ako aj kuchynka s jedálenským posedením a základným vybavením (elektrická dvojplatnička, chladnička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, riady). Všetky chatky zároveň disponujú vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút, umývadlo, toaleta) ako aj možnosťou využitia vždy jednej prístelky (formou samostatného lôžka). Chatky sú súčasťou oploteného areálu, v ktorom nechýba terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania na záhradnom murovanom krbe. Parkovanie Vašich áut je možné vždy priamo pri jednotlivých chatkách.

Chatky prenajímame na minimálne dve noci s nástupom po 14:00 hod. a odchodom vždy do 10:00 hod. V prípade dlhodobých pobytov poskytujeme hosťom výhodné zľavy. Tešíme sa na Vás.