Apartmány 100 m od Nitrianskeho Rudna

Drevenica Kanadský zrub sa nachádza len 100 metrov od vodnej nádrže Nitrianske Rudno, v obci Kostolná Ves, v okrese mesta Prievidza.

Poskytujeme ubytovanie v dvoch apartmánoch počas celého roka s celkovou kapacitou pre 26 osôb vrátane prísteliek. Oba apartmány sú zariadené identicky, líšia sa iba počtom lôžok, balkónom a krbom. Jeden apartmán sa nachádza na prízemí. Druhý apartmán s balkónom nájdete v podkroví.

Apartmán v prízemí disponuje obývacou miestnosťou s krbom prepojenou s kuchynským kútom. Tu si pohodlne posedíte na troch rozkladacích gaučoch (v prípade potreby slúžia ako prístelky pre štyri osoby) alebo si pozriete obľúbené programy v televízore so satelitným príjmom. V kuchyni vybavenej elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským posedením si pripravíte svoje obľúbené jedlá. Oddýchnete si v dvoch spálňach so štyrmi samostatnými lôžkami a jednou prístelkou na výsuvnom lôžku v každej zo spální. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a uterákmi.

V apartmáne v podkroví spoločné chvíle v kruhu najbližších strávite v obývacej miestnosti prepojenej s kuchynským kútom. Aj tu si pohodlne posedíte na troch rozkladacích gaučoch (v prípade potreby slúžia ako prístelky pre štyri osoby) alebo si pozriete obľúbené programy v televízore so satelitným príjmom. V apartmáne v podkroví si z obývacej miestnosti taktiež môžete dopriať výhľad z balkóna. V kuchyni vybavenej elektrickým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, chladničkou s mrazničkou a jedálenským posedením si pripravíte svoje obľúbené jedlá. Apartmán v podkroví sa líši rozmiestnením lôžok v spálňach. Má pre Vás prichystané tiež dve spálne, v ktorých v každej z nich je umiestnená jedna manželská posteľ a dve samostatné postele. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a uterákmi.

V exteriéri nájdete terasu s posedením a dáždnikom, ktorý Vás v lete ochráni pred slnečnými lúčmi. V záhrade si opečiete slaninku či špekáčiky, uvaríte kotlíkový guľáš alebo ugrilujete obľúbené špeciality. Detičky sa vyšantia v detskom bazéne. Vaše autá si bezpečne odparkujete priamo pred drevenicou.

Vodná nádrž Nitrianske Rudno je známa rekreačná oblasť, do ktorej sa oplatí určite vyraziť nielen počas letného obdobia, kedy sa tu môžete venovať plávaniu, rybolovu, jachtingu a iným vodným športom. Ak preferujete kúpaliská, vyberte sa na termálne kúpalisko Čajka alebo do Vodného sveta v Bojniciach. Keď už budete v Bojniciach, urobte si výlet s deťmi do ZOO, Dino parku, na Bojnický zámok alebo vyhliadkovú vežu. Ak nás navštívite v zimnom období, zoberte si zo sebou lyže a zalyžujte si v lyžiarskych strediskách Ski TMG Poruba, Ski Park Závada pod Čiernym Vrchom a Ski centrum Zliechov.

Príďte stráviť letnú alebo zimnú dovolenku priamo k nám. Už teraz sa na Vás tešíme!