Krásne prostredie a skvelá atmosféra!

Od mája 2019 sme otvorili nový camping, kde ponúkame ubytovanie v 7 komfortných drevených zruboch. K dispozícií máme 24 miest pre karavany a tiež miesta pre stany.

Resort Koliby Pacho sa nachádza vo Veľkej Čausi blízko Prievidze a známeho turistického centra Bojnice. Areál koliby Vám okrem výborného jedla ponúka aj štýlové moderné ubytovanie s celkovou kapacitou 79 lôžok v dvoch komfortne zariadených apartmánoch Mariška (každý s kapacitou pre 2 až 4 osoby), v šiestich samostatných zrubových domčekoch Anička a Zuzka, Katka a Jolanka, Janka a Evka (všetky s kapacitou 6 lôžok), aj v siedmich drevených zruboch Camp Pacho.

Vďaka nadštandardnému vybaveniu apartmánov a zrubových domčekov ako aj veľmi pekne upravenému exteriéru koliby s detským ihriskom, si u nás na svoje prídu nielen všetky rodiny s deťmi a skupiny priateľov, ale aj jednotlivé páry, vyhľadávajúce romantické prostredie, skvelú atmosféru a dokonalé súkromie.

Každý apartmán ako aj zrubový domček (Anička, Zuzka, Katka, Jolanka, Janka a Evka) je vybavený TV so satelitom, WiFi pripojením na internet, klímou, vlastnou kúpeľňou s toaletou a peletovou pieckou, ktorá Vám okrem tepla počas chladných dní a nocí vytvorí aj príjemnú romantickú atmosféru. Všade je Vám rovnako k dispozícii chladnička, rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra.

V siedmich 5-lôžkových zruboch Camp Pacho sú k dispozícii tri samostatné lôžka v jeho prízemí a dvojlôžko, ktoré sa nachádza v mini podkroví zrubu. Súčasťou vybavenia každého zrubu je TV so satelitom, chladnička, WiFi pripojenie, jedálenské posedenie tvorené dvomi drevenými lavicami so stolíkom a vonkajšie posedenie s terasou. Sociálne zariadenia, pre pánov a pre dámy, spolu s kuchyňou sú v hlavnej budove.

Počas Vášho pobytu Vám radi zapožičiame aj výbavu pre bábätká (prebaľovací pult, vaničku a postieľku). Ako bonus môžete využívať aj drevenú kaďu vyhrievanú drevom (nie však celoročne, viac informácií Vám radi poskytneme na mieste alebo po telefóne). V areáli ubytovania je pre Vás pripravený rovnako detský svet s nafukovacími atrakciami (v letnej sezóne) ako aj ohnisko. Zároveň Vám zapožičiame za poplatok elektrobicykle. V letnom období máme 24 odstavných miest pre obytné karavany a osobné autá s prívesom. Z celkového počtu odstavných miest má 7 miest k dispozícii drevený prístrešok. V priestoroch kempu je možnosť stanovania vo vlastných stanoch.

Výborná poloha resortu je zárukou skvelej dovolenky v každom ročnom období, či už preferujete dokonalý pokoj a relax alebo aktívny oddych v podobe turistiky a spoznávania okolitých blízkych atrakcií. Navštíviť môžete aj blízke mesto Bojnice, kde sa zabavíte prehliadkou očarujúcej ZOO a krásneho Bojnického zámku. Oddýchnuť si môžete aj v areáli známych bojnických kúpeľov či na termálnom kúpalisku Čajka.

Veríme, že si u nás dokonale oddýchnete a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.