Moderná chata v lese, blízko priehrady.

Chata Veľké Uherce sa nachádza v krásnom horskom prostredí v obci Veľké Uherce, vzdialenej necelých 7 km od mesta Partizánske, s modernou kúpacou kaďou, v tesnej blízkosti priehrady Veľké Uherce.

Priamo odtiaľto si môžete užívať možnosti na cyklistiku, turistiku ako aj spoznávať okolitý kraj. V obci sa nachádza renesančný kaštieľ zo 17. storočia, ktorého interiérová výzdoba s vyrezávanými stropmi očarí každého turistu. Súčasťou kaštieľa je tiež anglický park. Po výletoch si oddýchnete priamo u nás v kúpacej kadi alebo v blízkom Termálnom kúpalisku Malé Bielice (10 km), na Kúpalisku Dúha (10 km), prípadne v kúpeľnom meste Bojnice (26 km). Nielen deti sa potešia návšteve Národného žrebčína v Topoľčiankach (25 km). Počas zimy je možné zalyžovať si v lyžiarskych strediskách Ski Hubačov (23 km), Ski Blanc Ostrý Grúň (25 km) i Ski Cigeľ (26 km).

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v modernej chate, ktorá je kapacitne prispôsobená pre 10 osôb. Na prízemí chaty si oddýchnete v spoločenskej miestnosti s krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a rozťahovacím gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie 2 hostí). K príprave jedál využijete plne vybavenú kuchyňu s jedálenským posedením. Komfort prízemia dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Horné poschodie tvoria dve 4-lôžkové spálne, každá s manželskou a poschodovou posteľou, televízorom a balkónom. V jednej spálni sa nachádzajú navyše dve postele pre deti. Zaistené je tiež bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Máte radi grilovačku v pokojnom prostredí s tými najbližšími? Užijete si ju v záhrade s altánkom, terasou s vonkajším posedením, vonkajším krbom a záhradnou hojdačkou. Dobre padne i oddych v sedemmiestnej kúpacej kadi s podsvietením a vírivkou. S radosťou Vám uschováme Vaše lyže. Ponúkame Vám tiež možnosť objednania si maséra priamo na chatu. Odparkujte Vaše autá priamo pri chate, v tichom prostredí, v blízkosti priehrady, pod dohľadom kamerového systému a užívajte si u nás príjemný čas. Tešíme sa na Vás!


Neakceptujeme: Domáce zvieratá