Blízko je Bojnický zámok, ZOO, kúpele

Rekreačný dom Lesana je situovaný v tichom prostredí známeho kúpeľného mesta Bojnice.

Ponúkame Vám útulné ubytovanie v rekreačnom dome, rozdelenom na dve časti. Vrchná časť domu disponuje dvomi trojlôžkovými spálňami s možnosťou jednej prístelky. K dispozícii Vám je obývacia izba so sedením, televízorom, satelitom, plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením a priestranná slnečná terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia. K výbave kuchyne patrí varná plynová platňa, chladnička, mikrovlná rúra, kávovar. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC. V spodnej časti objektu je jedna dvojlôžková spálňa s možnosťou prístelky, obývacia izba spojená s kuchynským kútom (využiteľná pre dve prístelky) a samostatné sociálne zariadenie s toaletou.

V areáli rekreačného domu je Vám k dispozícii ohnisko so záhradným posedením, slnečníkmi, hojdačkou a pieskoviskom pre deti. Bezplatné parkovanie máte zabezpečené priamo vo dvore objektu.

Okolie ponúka široké možnosti rekreácie. V blízkosti sa nachádzajú Bojnické kúpele, termálne kúpalisko Čajka, Bojnický zámok či zoologická záhrada.