Nový samostatný domček s krbom a bazénom

Ubytovanie u Janky nájdete v príjemnom prostredí malebnej obce Kocurany, nachádzajúcej sa len 5 km od kúpeľného mestečka Bojnice. Spríjemniť Váš pobyt u nás si môžete turistikou v krásnej prírode Hornonitrianskej kotliny, na konci dediny máme jazdecký klub MITANI, v okolí dediny sa nám pasie zverina - daniele, ovce, kozy, prípadne návštevou Bojnického zámku, ZOO, či známych termálnych kúpeľov v Bojniciach.

Našim hosťom ponúkame pohodlné ubytovanie v novovybudovanom samostatnom domčeku s kapacitou 5 až 6 osôb. Okrem dvojlôžkovej spálne s manželskou posteľou je Vám v objekte k dispozícii príjemná spoločenská miestnosť s krbom a televízorom so satelitným príjmom. Spoločenská miestnosť je súčasne prepojená s plne vybavenou kuchyňou a disponuje dvomi rozkladacími sedacími súpravami, ktoré je možné po rozložení využiť ako 3 až 4 prístelky. Samozrejmosťou domčeka je WiFi pripojenie na internet, samostatná toaleta a kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou.

Vo dvore domčeka môžu hostia relaxovať na terase či v altánku s vonkajším posedením a záhradným krbom.V letnom obdobi je možné využivať nadzemný bazen. Priamo pri objekte je zabezpečená možnosť bezplatného parkovania. Tešíme sa na Vašu návštevu.