Loading

Penzióny v Bojniciach

(12 objektov + 7 objektov v okolí 25 km)

Wellness penzión Maxim

Bojnice, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Pre firmy ubytovanie dohodou.

La Pera Bojnice

Bojnice, v obci / v meste, v centre mesta
Takmer v centre, moderné izby, záhrada..

Penzión Zelený dom

Bojnice, v obci / v meste, v centre mesta
Moderné štúdiá priamo v centre Bojníc

Penzión Pod Zámkom

Bojnice, v obci / v meste, pri kúpalisku
Výhodná poloha pri zámku, ZOO, kúpalisku

Penzión Zefir

Bojnice, v obci / v meste, v centre mesta
S vlastným wellness, len 600 m od centra

Penzión JAS

Bojnice, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Rodinný Penzión JAS v tichom prostredí

Pension MaT

Bojnice, v obci / v meste, v centre mesta
Štýlové ubytovanie za skvelú cenu!

Rekreačné stredisko Bojnica

Bojnice, na okraji obce / mesta, pri lese / na okraji lesa
Nové a moderné ubytovanie pre skupiny

Štýlový penzión Ali

Bojnice, v obci / v meste, pri kúpalisku
Ubytovanie v centre s výhľadom na zámok

Penzión Bojnice

Bojnice, v obci / v meste, pri kúpalisku
Strážené parkovisko bez poplatku
1 - 19 / 19

Penzióny Bojnice

Pobyt plný histórie a atrakcií v Bojniciach

Jedným z najnavštevovanejších miest v regióne Hornej NitryBojnice. Mesto patriace do okresu Prievidza v Trenčianskom kraji Vás očarí pestrou ponukou atrakcií pre návštevníkov v každom veku. Na svoje si tu prídu rodiny s deťmi pri pozorovaní zvierat v ZOO, zamilované páriky pri prehliadke najromantickejšieho zámku v našich končinách, seniori na kúpeľnom pobyte ako aj milovníci histórie.

Penzióny Bojnice 1

Miestne termálne pramene lákali už neandertálcov, dôkazom čoho je Múzeum praveku Slovenska, ktoré zaujímavou formou približuje ich každodenný život. Bojnice sú archeológmi považované za najbohatšie slovenské nálezisko dejín paleolitu. Objavili tu totiž množstvo kamenných nástrojov a kostí z tohto obdobia.

Neprehliadnuteľnou dominantou mesta je jeden z najkrajších a najnavštevovanejších zámkov v strednej Európe, Bojnický zámok. V priestoroch tejto národnej kultúrnej pamiatky sa pravidelne konajú rôzne kultúrne podujatia, z ktorých sa najväčšej popularite teší Medzinárodný festival duchov a strašidiel. V 50. rokoch bola pod zámkom objavená prírodná travertínová jaskyňa - Bojnická hradná jaskyňa. V zámockom parku určite neprehliadnete viac ako 700 ročnú Lipu kráľa Mateja, ktorá bola vyhlásená za chránený prírodný výtvor. V bezprostrednej blízkosti zámku sa nachádza najstaršia zoologická záhrada Slovenska - Zoologická záhrada Bojnice. Tisícky jej obyvateľov sa na Vašu návštevu tešia počas celého roka.

Mesto Bojnice sa môže pochváliť dlhoročnou kúpeľnou históriou. Ak si chcete užiť blahodarné účinky prírodnej liečivej minerálnej vody s teplotou od 28 do 52 ºC, ktorá vyviera z 9 prameňov, rezervujte si pobyt v Kúpeľoch Bojnice. Preliečiť si tu môžete choroby pohybového ústrojenstva, choroby z povolania, ženské choroby, choroby močových ciest a obličiek aj choroby nervového systému. V letnom období si termálnu vodu užijete aj v bazénoch letného termálneho kúpaliska Čajka. Okrem zábavy vo vode na Vás čaká pohyb na volejbalových ihriskách či vodnej šmykľavke. Relax vo vode si vychutnáte aj na plážovom kúpalisku Bojnice. Najmenší návštevníci sa potešia pieskovisku, detskej nafukovacej atrakcii určenej na skákanie aj hojdačkám.

Štýlové penzióny v Bojniciach

Kúpeľné mestečko Bojnice je medzi domácimi aj zahraničnými turistami obľúbené nielen vďaka množstvu atrakcií, ale aj vďaka rôznorodým ubytovacím možnostiam. Na výber máte cenovo výhodnejšie ubytovanie v súkromí, komfortné hotely s množstvom doplnkových služieb alebo chaty uprostred prírody. Výbornou voľbou je taktiež ubytovanie v penziónoch.

Penzióny Bojnice 2

Práve posledný menovaný typ ubytovania, penzióny, je naozaj univerzálny. Poteší každého, kto preferuje komfortnú dovolenku za priaznivú cenu. Vybrať si môžete penzión priamo v centre mesta, na pešej zóne, ale aj v pokojnejších okrajových častiach mesta. Je len na Vás, či uprednostníte výhľad na Bojnický zámok alebo Vás viac poteší zeleň za oknami.

Práve v penzióne sa spája útulnosť malých ubytovacích zariadení so službami hotelové typu. V ponuke služieb nájdete okrem raňajok aj možnosť polpenzie či plnej penzie. Výnimkou nie je ani kaviareň priamo v penzióne. WiFi pripojenie na internet a televízor patria k štandardnej výbave tohto typu ubytovania. Ak si vyberiete penzión uprostred mesta, máte všetky dôležité atrakcie na dosah. Vaše auto môžete počas pobytu nechať bezpečne odparkované na parkovisku pri ubytovaní a Vy si užijete prechádzky na čerstvom vzduchu.

V penziónoch v Bojniciach nenájdete len štandardné izby. K dispozícii sú aj apartmány s vlastnou kuchynkou, ktoré ocenia predovšetkým rodiny s deťmi. Zvoliť si môžete ubytovanie s posedením na záhrade, vonkajšou terasou aj grilom. Takéto vybavenie oceníte najmä na dovolenke s priateľmi.

Penzióny Bojnice 3

Ak sa vyberiete spoznávať krásy Bojníc a okolia spolu s deťmi, poobzerajte sa po penziónoch s detským ihriskom, trampolínou, pieskoviskom detským kútikom. Vaše deti sa budú tešiť z nových zážitkov a Vy nepochybne oceníte nerušenú chvíľku, počas ktorej si vypijete kávu alebo čaj. Pokiaľ Vám počas dovolenky bude robiť spoločnosť domáci miláčik, určite nájdete penzióny umožňujúce pobyt so zvieraťom. V letných mesiacoch poteší vybavenie penziónu klimatizáciou.

Ponuka ubytovania v okolí Bojníc

Pokiaľ nechcete bývať priamo v Bojniciach, ale zaujímavosti tohto mesta chcete mať na dosah, vyberte sa do blízkeho okresného mesta Prievidza alebo okolitých mestečiek akým je napríklad Nitrianske Rudno. Narazíte tam na penzióny priamo v centre, ubytovanie so saunou, bazénom, vírivkou, barom či reštauráciou a veľkolepým detským ihriskom. Za pozornosť v tejto oblasti stoja aj chaty a priváty. Tak čo, nájdete svoje útočisko počas dovolenky v penzióne v Prievidzi alebo v Opatovciach nad Nitrou?

Rodinná atmosféra, kvalitné služby pre každého a priaznivá cena robia z penziónu obľúbený a vyhľadávaný typ ubytovania. Pridajte aj Vy k spokojným hosťom a užite si krásy Bojníc a okolia v ubytovaní podľa Vašich predstáv.