Chalupa s veľkým bazénom

Chalupa Kľak sa nachádza v žarnovickom okrese na úpätí pohoria Vtáčnik v malebnej obci Kľak. Táto oblasť je rajom pre turistov. Vrcholy Vtáčnika a pekná príroda láka priaznivcov turistiky počas celého roka. V zimnom období si môžete zalyžovať v obci Ostrý Grúň (1 km) kde nájdete 600 m dlhý vlek pre menej náročných lyžiarov. Pokročilí lyžiari si výborne zalyžujú v lyžiarskom stredisku Kollárová 5 km od Kľaku. Na výlet sa oplatí vydať do Banskej Štiavnice i do Svätého Antona (poľovnícke múzeum).

Chalupa má kapacitu 16 lôžok. Ubytovať sa môžete v jednej trojlôžkovej izbe, v jednej trojlôžkovej izbe s možnosťou prístelky, v jednej štvorlôžkovej izbe a v jednej päťlôžkovej izbe. Na trávenie voľných chvíľ je určená spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, DVD prehrávačom a HiFi zostavou. Chutné jedlo si môžete pripraviť v plne zariadenej kuchyni s plynovým sporákom s rúrou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnkou, grilom a varnou kanvicou. Samozrejmosťou sú dve kúpeľne s toaletami.

V pekne upravenom dvore si môžete posedieť v altánku, grilovať, opekať a relaxovať pri kávičke, či dobrom jedle. Ak Vám bude dlho zahráte si stolný tenis, ruské kolky alebo sa vykúpete vo veľkom záhradnom bazéne (6m dĺžka x 3m šírka x 1,5m hĺbka), ktorý patrí medzi najväčšie atrakcie celej chaty. Najmenšie ratolesti sa potešia detskému bazéniku a pieskovisku.

Príďte relaxovať do Kľaku, celá chata bude len Vaša. Chalupa ponúka ideálnu dovolenku rodinám s deťmi aj skupinkám priateľov a známych. Tešíme sa na Vašu návštevu.