Zrub pri horskom potoku na okraji lesa

Zrub pod Končitou sa nachádza v katastri obce Kamenec pod Vtáčnikom, v rekreačnej oblasti Píly, v malebnom prostredí pohoria Vtáčnik (1346 m n m).

Zrub disponuje 7 pevnými lôžkami. Maximálna kapacita je 10 osôb. Je určený pre náročnejších návštevníkov, rodinky s deťmi a skupinky priateľov. Na prízemí zrubu sa nachádza priestranná obývačka s kozubom, posedením, televízorom a jedálenským stolom. Spoločenská miestnosť je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou (elektrický sporák s rúrou, chladnička, mikrovlnka, varná kanvica, umývačka riadu). Samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom. Poschodie chaty slúži na spanie. Nájdete tu dve päťlôžkové spálne s balkónom. Nechýba tu ani kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Pri chate môžete využívať vonkajšiu terasu s posedením, ohnisko, trávnaté ihrisko, hojdačky, pieskovisko a záhradný domček pre deti.

Ak sa Vám na dovolenke nechce variť, ponúkame Vám stravovanie v neďalekej chate (60 metrov), formou raňajok, plnej penzie alebo polpenzie. Zrub aj chata s reštauráciou sa nachádzajú pri horskom potoku a chovných rybníkoch pstruha dúhového, ktorého ochutnáte aj v našej reštaurácii.

Ak hľadáte skutočné miesto na oddych mimo hlavných dovolenkových destinácii, ste na správnej adrese. Užite si čaro pokojnej prírody, zdravý horský vzduch, žblnkot potoka, výborné ubytovanie a chutnú stravu pod Vtáčnikom. Tešíme sa na Vás.