Na okraji lesa v tichom prostredí

Apartmány U lesa nájdete na juhu Slovenska v mestečku Veľký Meder. Sú situované pri lese neďaleko termálneho kúpaliska v tichom a čistom prostredí. Apartmány ponúkajú dokonalý oddych pre každého, kto rád relaxuje, prípadne si rannú kávu rád vychutná v príjemnom prostredí plnom kvetov za štebotania vtáctva.

Apartmány sa nachádzajú v samostatnom apartmánovom dome na pozemku majiteľa. Hosťom sú k dispozícii tri moderne zariadené štvorlôžkové apartmány. Každý apartmán má štvorlôžkovú spálňu, zariadenú kuchyňu (dvojplatnička / sporák, chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) a kúpeľňu so sprchou a toaletou. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie a bezplatné parkovanie vo dvore ubytovania.

Na priestrannom dvore stojí altánok s posedením a vonkajším krbom. Môžete tu opekať, grilovať, variť guľáš, popíjať pivko, kávičku alebo len tak relaxovať. Deti sa potešia menšiemu bazénu a pieskovisku.

Pre každého klienta radi zabezpečíme čipový náramok, ktorý zjednoduší a urýchli vstup do termálneho kúpaliska. Tešíme sa na Vás a s radosťou Vás očakávame.


Preferujeme: Rodiny s deťmi