Príjemný pobyt za priateľskú cenu!

Rozhodli ste sa stráviť svoj voľný čas v blízkosti termálneho kúpaliska Thermal Corvinus? Tak potom Vás radi privítame v novootvorenom Nostalgia Penzione, ktorý sa nachádza necelých 500 m od tohto kúpaliska v meste Veľký Meder.

Práve počas horúcich letných dní Vám dobre padne schladenie sa v niektorom z mnohých bazénov spomínaného kúpaliska. Toto miesto celoročne ponúka bohaté možnosti na relax, zábavu ako aj šport. Počas dlhých letných večerov sa môžete vybrať napríklad na romantickú prechádzku mestom. Okolie spoznáte či zo sedla bicykla ako aj na korčuliach. Potešíte sa aj výletu na Nádvorie Európy v Komárne, ktoré je európskym architektonickým unikátom. Spolu s deťmi si zajazdíte na koni na Czajlik ranch v Dunajskom Klátove alebo Ranči Black white horse v Blahovej.

Celoročne sa môžete ubytovať v Nostalgia Penzion, ktorý je kapacitne prispôsobený pre maximálne 20 osôb. Naši hostia môžu využívať päť štvorposteľových apartmánov, ktoré sú dispozične riešené aj vybavené rovnako.

Každý z apartmánov je moderne zariadený a vybavený komfortným nábytkom. V každom apartmáne je k dispozícii vlastná spoločenská miestnosť s LCD televízorom so satelitným príjmom, gaučovým sedením a dvomi pevnými lôžkami. Odtiaľto sa ľahko dostanete tiež na balkón. K príprave chutných jedál využijete kompletne zariadenú kuchyňu. Pokojný spánok si užijete v 2-lôžkovej spálni s manželkou posteľou. Samozrejmosťou každého apartmánu je taktiež vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet ako aj ochrana alarmovým systémom.

Súčasťou nášho penziónu je reštaurácia s terasou, kde Vám ponúkame kvalitné jedlá a rôzne typy nápojov. K prežitiu dokonalej dovolenky si môžete v rámci ubytovania doobjednať raňajky alebo polpenziu. Mysleli sme aj na našich najmenších a po dohode Vám zadarmo vieme zabezpečiť detskú postieľku, stoličku na kŕmenie, kočík i hračky pre deti. Vaše autá môžete bezpečne zaparkovať priamo pri penzióne pod dohľadom kamerového systému. Rozhodne si nenechajte ujsť príležitosť prežiť dokonalé chvíle s tými najbližšími v Nostalgia Penzion. Tešíme sa na Vašu návštevu!