Blízko termálneho kúpaliska Veľký Meder!

Rodinný penzion Sungarden sa nachádza 700 metrov od termálneho kúpaliska Thermal Corvinus a 200 metrov od centra mesta Veľký Meder v príjemnom tichom prostredí.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie v 11 štvorložkových apartmánoch a v jednom päťlôžkovom apartmáne. Každý apartmán je vybavený vlastným vchodom, vlastným sociálnym zariadením, francúzskou posteľou, rozkladacou sedacou súpravou, LCD televízorom, satelitom, rádiom, WIFI pripojením na internet, stropným ventilátorom, ako aj zariadeným kuchynským kútikom alebo kuchyňou s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Apartmány Lux a Delux disponujú navyše aj masážnymi sprchovacími kútmi.

Súčasťou penziónu je aj reštaurácia, kde ponúkame našim návštevníkom kvalitné maďarské a slovenské jedlá. Po dobrom jedle si môžete vychutnať akostné vína, čapované pivá, či rôzne alkoholické a nealkoholické nápoje.

Vo dvore penziónu sa nachádza veľký bazén (9 x 4,5 m). Samozrejmosťou penziónu je rovnako vlastné bezplatné parkovisko, trávnatý dvor s upravenou záhradou, ako aj terasou s možnosťou posedenia a grilovania. Pre najmenších návštevníkov je tu pripravené detské ihrisko.

V blízkom okolí ubytovania môžete navštíviť vodné dielo Gabčíkovo, termálne kúpalisko v Dunajskej Strede alebo v Gyori. Tešíme sa na Vašu návštevu vo Veľkom Mederi.