Len 300m od kúpaliska!Dezinfekcia ozónom

Apartmány Veverička sú situované v atraktívnej časti kúpeľného mesta Veľký Meder, vo vzdialenosti len 300 metrov od obľúbeného termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder.

Vďaka výbornej polohe apartmánov si tak naši hostia môžu počas celého ich pobytu vychutnávať skvelý relax v termálnych bazénoch kúpaliska s pestrou ponukou rôznych atrakcií a relaxačných služieb wellness centra. Spríjemniť Váš pobyt u nás si môžete rovnako príjemnými prechádzkami blízkym rozľahlým lesoparkom ako aj výbornými grilovačkami v pekne upravenej záhradnej časti ubytovania s krytým vonkajším posedením a dostatočným priestorom pre deti, ktoré sa dosýta vyšantia na hojdačkách či šmýkačke.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v 8 príjemne a moderne zariadených apartmánoch, ktorých celková kapacita predstavuje spolu 32 lôžok.

Každý z apartmánov je prispôsobený pre pohodlné ubytovanie 4 osôb a disponuje spálňou s LCD televízorom a plne vybavenou kuchynkou s jedálenským posedením, v ktorej na prípravu vlastných jedál môžete využívať elektrickú dvojplatničku, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a mikrovlnnú rúru. Samozrejmosťou všetkých apartmánov je vlastná kúpeľňa s toaletou ako aj možnosť využívania bezplatného WiFi pripojenia na internet.

Príjemne oddýchnuť si môžu hostia taktiež pri krytom vonkajšom posedení s možnosťou grilovania rôznych špecialít na záhradnom krbe. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri ubytovaní. Veríme, že si u nás skvele oddýchnete a radi nás čoskoro opäť znovu navštívite. Tešíme sa na Vás.