Nové apartmány len 100 m od kúpaliska

Komfortné Apartmány Holiday Resort sú situované na Rekreačnej ulici vo Veľkom Mederi, len pár minút chôdze od Thermal Corvinus Veľký Meder.

Príjemná dovolenková atmosféra v našom meste láka návštevníkov počas celého roka najmä do známeho termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder. Naplno si tu užijete vodu vo vonkajších i vnútorných bazénoch a celoročne otvorených toboganoch. Dobre sa zabavíte aj na športových ihriskách, lezeckom parku Tarzánia a detičky sa vyhrajú na detskom ihrisku a v letnom detskom kútiku. Následne si oddýchnete a zrelaxujete vo wellness centre s rôznymi saunami a masážami. A na záver dňa si spravíte romantickú prechádzku mestom a posedíte si v dobrej reštaurácii.

Ponúkame Vám celoročné ubytovanie v nadštandardne zariadených apartmánoch s celkovou kapacitou 40 lôžok vo ôsmych apartmánoch.

Apartmány sú jednopodlažné a prispôsobené aj na bezbariérové ubytovanie. Všetky apartmány sú riešené identicky. Nachádza sa tu zakaždým samostatná kuchynka s jedálenským posedením, elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. K dispozícii je vždy jedna 2-lôžková a jedna 3-lôžková spálňa, obe sú vybavené televízorom so satelitným príjmom. Samozrejmosťou je aj kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Ubytovacie jednotky sú plne klimatizované a vybavené bezplatným WiFi pripojením na internet. Pred každým apartmánom sa nachádza terasa s vonkajším posedením. Apartmány Holiday Resort sa nachádzajú na oplotenom pozemku so samostatnou budovou recepcie. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri ubytovaní.

Príďte stráviť svoje voľné chvíle do našich Apartmánov Holiday Resort vo Veľkom Mederi a zažijete tú najlepšiu dovolenku. Tešíme sa na Vás!