V centre, len 10 minút od kúpaliska!

Apartmány Libárdiová sú situované v centre kúpeľného mestečka Veľký Meder, vo vzdialenosti len 10 minút od obľúbeného termálneho kúpaliska Thermal Corvinus Veľký Meder.

Celoročne ponúkame našim hosťom cenovo veľmi výhodné ubytovanie dvojakého typu. Vybrať si u nás môžete spomedzi 4 útulných izieb, umiestnených v hlavnej budove ubytovania a 3 apartmánov, ktoré sú súčasťou apartmánového domu, situovaného v areáli hlavnej budovy.

Ak si zvolíte ubytovanie v izbách, k dispozícii pre Vás máme pripravené tieto 4 samostatné izby so zabezpečeným WiFi pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou s toaletou, nachádzajúce sa na 1. poschodí hlavnej budovy:
- 1x dvojlôžková izba,
- 1x trojlôžková izba s televízorom,
- 2x štvorlôžková izba s televízorom, dovybavená kuchynským kútom.

Ubytovaným hosťom v týchto izbách je zároveň k dispozícii spoločná kuchyňa s možnosťou prípravy vlastnej stravy, ktorá je vybavená okrem základného kuchynského príslušenstva taktiež plynovým sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, rýchlovarnou kanvicou, jedálenskou časťou s posedením a televízorom so satelitným príjmom.

Pre hostí preferujúcich apartmánový typ ubytovania, ktorého súčasťou je plne vybavený kuchynský kút/kuchyňa, televízor, WiFi pripojenie na internet a vlastná kúpeľňa s toaletou, máme v našej ponuke k dispozícii:
- štúdio s kapacitou pre 4 osoby s kuchynským kútom,
- apartmán vhodný pre 4 osoby, tvorený kuchyňou a dvomi dvojlôžkovými spálňami,
- apartmán určený pre 5 osôb, zložený z kuchyne, jednej dvojlôžkovej a jednej trojlôžkovej spálne.

V uzavretom dvore ubytovania môžu hostia využívať vonkajšie posedenie na terase ako aj bezplatné parkovanie. Pre najmenších návštevníkov je tu pripravené pieskovisko.