Loading

Penzióny vo Veľkom Mederi

(9 objektov + 2 objekty v okolí 25 km)

Penzión Sungarden

Veľký Meder, v obci / v meste
Blízko termálneho kúpaliska Veľký Meder!

Nostalgia Penzion

Veľký Meder, v obci / v meste, pri kúpalisku
Príjemný pobyt za priateľskú cenu!

Erika Panzion

Veľký Meder, v obci / v meste
Kvalita za 7 Eur!

Penzión u PAXIHO

Veľký Meder, v obci / v meste, pri kúpalisku
Apartmány len 500 metrov od kúpaliska

CORVIN PENSION & RESTAURANT

Veľký Meder, v obci / v meste, pri kúpalisku
Kvalita za priatelné ceny!!!

Villa Filia

Okoč, na samote, pri vode
Zázemie pre deti, maximálna výbava

Penzión JUDAPA

Veľký Meder, v obci / v meste, pri kúpalisku
Penzión len 600 m od kúpaliska!

Penzión Heléné

Veľký Meder, v rekreačnej oblasti
Rodinné ubytovanie, výhodná poloha!

Penzión Rubín

Veľký Meder, v rekreačnej oblasti, v chatovej osade
Apartmány len 100 m od kúpaliska

Penzión Fortune

Dunajská Streda (Veľký Meder 18,8 km vzdušne), na okraji obc...
V tesnej blízkosti od Thermalparku
1 - 11 / 11

Penzióny Veľký Meder

Čím je zaujímavé mesto Veľký Meder?

Synonymom dovolenky vo Veľkom Mederi je pobyt v celoročnom, modernom kúpeľnom stredisku Thermal Corvinus Veľký Meder. Zárukou kvalitného relaxu počas celého roka je termálna voda s teplotou až do 37 °C. Voda pôsobí priaznivo predovšetkým na pohybové ústrojenstvo. Okrem zábavy a relaxu vo vode môžete oddychovať v morskom kúpeli, soľnej bani, saunovom aj wellness centre. K zlepšeniu Vašej fyzickej aj psychickej pohody prispeje magnetoterapia a liečebné termo-akupresúrne lôžko.

V teplých mesiacoch si vychutnajte prírodné krásy Podunajskej nížiny. Lužné lesy plné rozmanitej fauny a flóry a príjemne teplé počasie sú zárukou neopakovateľných zážitkov. Adrenalín v lanovom parku i cyklistika pre všetky vekové kategórie - aj to sú možnosti, ako tráviť voľný čas vo Veľkom Mederi a jeho bezprostrednom okolí.

Nech sa ubytujete v ktorejkoľvek časti mesta Veľký Meder, budete mať na dosah nielen prírodné krásy, ale aj kúpalisko Thermal Corvinus Veľký Meder. Kvalitné penzióny za výhodné ceny nájdete priamo za bránami vodného parku aj v pokojnejších okrajových častiach mesta. Pokiaľ sa do regiónu Južného Slovenska chystáte na dlhšie, vyskúšajte tiež ubytovanie v niektorom penzióne v Dunajskej Strede. Na dosah tu máte Thermalpark Dunajská Streda aj vodné dielo Gabčíkovo.

Vyhliadkovou loďou môžete absolvovať okružnú plavbu po tejto nádrži aj vyhliadkové plavby do bratislavskej mestskej časti - Čunova, Štúrova, Ostrihomu alebo Budapešti. Milovníkov turistiky, prechádzok prírodou a stavieb z minulosti poteší návšteva historického vodného mlyna neďaleko centra Kolárova alebo v Dunajskom Klátove. Počas rodinnej dovolenky si naplánujte návštevu zoologickej záhradyOrechovej Potôni alebo ranča Komárne.

Penzióny - to je bývanie a stravovanie v jednom

Rodinná atmosféra, veľkosť niekde medzi chatou a hotelom, výhodná cena a ponuka služieb. To sú hlavné dôvody obľúbenosti penziónov, čo oceníte napríklad pri rodinnej dovolenke, pobyte so skupinou kamarátov aj počas romantického víkendu. Rodinám ponúkajú dostatok pohodlia aj vybavenie pre deti vo forme detského kútika aj detského ihriska.

Pri skupinovej dovolenke oceníte súkromie samostatných izieb a možnosť trávenia spoločného času na terase, v záhrade, spoločenskej miestnosti či reštaurácii. Poteší tiež prítomnosť bazéna alebo sauny.

Ak si chcete užiť komfort, vyberte si penzión s možnosťou stravovania. Súčasťou vybavenia penziónov často býva aj kuchynka alebo kuchynský kút. To oceníte predovšetkým pri pobyte s deťmi a taktiež ak uprednostňujete prípravu stravy vo vlastnej réžii. K dispozícii sú aj penzióny s bezbariérovým prístupom. Pripojenie na WiFi, televízor a miesto na parkovanie sú vo väčšine prípadov bežným štandardom. V letných mesiacoch poteší prítomnosť klimatizácie alebo ventilátora.

Penzióny vo Veľkom Mederi a iné typy ubytovania

Ponuka ubytovania vo Veľkom Mederi je skutočne pestrá. Okrem penziónov sa veľkej obľube tešia apartmányvilky, priváty chaty. Pri pobyte v apartmánoch zaboduje priaznivá cena. K dispozícii sú nové, moderné apartmánové domy aj apartmány v rodinných domoch. Oceníte tu predovšetkým rodinnú atmosféru, ktorú majitelia do tohto typu ubytovania vnášajú. V ponuke chát dominujú tiež chaty s modernou architektúrou, ktoré sú ideálne na skupinovú dovolenku s priateľmi či v kruhu širšieho príbuzenstva.

Nech sa vo Veľkom Mederi ubytujete v ktorejkoľvek jeho časti, nech si vyberiete pre svoj pobyt penzión alebo iný typ ubytovania z rozsiahlej ponuky, nudiť sa určite nebudete. Zábava na vodných atrakciách aj v prírode, relax v bazénoch s termálnou vodou či v saune, okolitá príroda Žitného ostrova, ktorá Vám nedovolí zostať ľahostajným voči jej krásam. Pohodlie, komfort, pestrá ponuka služieb a rozumná cena sú zárukou dovolenky plnej príjemných spomienok.

Názory a odporúčania

Lucie Čopáková (rodina s malými deťmi - návštevník) 21.6.2018
Thermal park Corvinus
Monika (rodina s malými deťmi - návštevník) 25.1.2017
boli sme sa hlavne kúpať
Štefan (mladý pár - návštevník) 20.1.2017
Pekné kúpalisko
Igor Vacho (skupina - návštevník) 14.5.2015
tam sme neboli
Václav Uhlíř (starší pár - návštevník) 3.4.2015
Jezdíme do termálu kvůli koupání ve Vaší vodě,takže obcí pouze projíždíme,popřípadě pár nákupů potravin- dostačující.
Jana Jana (starší pár - návštevník) 1.4.2015
Nemohu říct, trávíme jen na penzionu nebo v termálech.
Pavel Kučera (starší pár - návštevník) 31.3.2015
Pěkné poklidné město, konečně nové dláždění chodníků.