Loading

Penzióny vo Veľkom Mederi

(10 objektov)

Erika Panzion

Veľký Meder, v obci / v meste, v centre mesta
Kvalita za 8 Eur!

Vila Anna

Veľký Meder, v rekreačnej oblasti, pri vode
TOP - Len pár krokov od kúpaliska!

Penzión u PAXIHO

Veľký Meder, v obci / v meste, pri kúpalisku
Apartmány len 500 metrov od kúpaliska

Penzión Sungarden

Veľký Meder, v obci / v meste
Blízko termálneho kúpaliska Veľký Meder!

Nostalgia Penzion

Veľký Meder, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Príjemný pobyt za priateľskú cenu!

Villa Filia

Okoč, na samote, pri vode
Zázemie pre deti, maximálna výbava

Penzión Rozália

Veľký Meder, v rekreačnej oblasti, v chatovej osade
Blízko kúpaliska s možnosťou stravovania

CORVIN PENSION & RESTAURANT

Veľký Meder, v obci / v meste, pri kúpalisku
Kvalita za priatelné ceny!!!

Penzión Heléné

Veľký Meder, v rekreačnej oblasti
Rodinné ubytovanie, max.spokojnosť.

Penzión JUDAPA

Veľký Meder, v obci / v meste, pri kúpalisku
Penzión len 600 m od kúpaliska!
1 - 10 / 10

Penzióny Veľký Meder

Penzióny Veľký Meder 1

Čím je zaujímavé mesto Veľký Meder?

Synonymom dovolenky vo Veľkom Mederi je pobyt v celoročnom, modernom kúpeľnom stredisku Thermal Corvinus Veľký Meder. Zárukou kvalitného relaxu počas celého roka je termálna voda s teplotou až do 37 °C. Voda pôsobí priaznivo predovšetkým na pohybové ústrojenstvo. Okrem zábavy a relaxu vo vode môžete oddychovať v morskom kúpeli, soľnej bani, saunovom aj wellness centre. K zlepšeniu Vašej fyzickej aj psychickej pohody prispeje magnetoterapia a liečebné termo-akupresúrne lôžko.

V teplých mesiacoch si vychutnajte prírodné krásy Podunajskej nížiny. Lužné lesy plné rozmanitej fauny a flóry a príjemne teplé počasie sú zárukou neopakovateľných zážitkov. Adrenalín v lanovom parku i cyklistika pre všetky vekové kategórie - aj to sú možnosti, ako tráviť voľný čas vo Veľkom Mederi a jeho bezprostrednom okolí.

Nech sa ubytujete v ktorejkoľvek časti mesta Veľký Meder, budete mať na dosah nielen prírodné krásy, ale aj kúpalisko Thermal Corvinus Veľký Meder. Kvalitné penzióny za výhodné ceny nájdete priamo za bránami vodného parku aj v pokojnejších okrajových častiach mesta. Pokiaľ sa do regiónu Južného Slovenska chystáte na dlhšie, vyskúšajte tiež ubytovanie v niektorom penzióne v Dunajskej Strede. Na dosah tu máte Thermalpark Dunajská Streda aj vodné dielo Gabčíkovo.

Penzióny Veľký Meder 2

Vyhliadkovou loďou môžete absolvovať okružnú plavbu po tejto nádrži aj vyhliadkové plavby do bratislavskej mestskej časti - Čunova, Štúrova, Ostrihomu alebo Budapešti. Milovníkov turistiky, prechádzok prírodou a stavieb z minulosti poteší návšteva historického vodného mlyna neďaleko centra Kolárova alebo v Dunajskom Klátove. Počas rodinnej dovolenky si naplánujte návštevu zoologickej záhradyOrechovej Potôni alebo ranča Komárne.

Penzióny - to je bývanie a stravovanie v jednom

Rodinná atmosféra, veľkosť niekde medzi chatou a hotelom, výhodná cena a ponuka služieb. To sú hlavné dôvody obľúbenosti penziónov, čo oceníte napríklad pri rodinnej dovolenke, pobyte so skupinou kamarátov aj počas romantického víkendu. Rodinám ponúkajú dostatok pohodlia aj vybavenie pre deti vo forme detského kútika aj detského ihriska.

Pri skupinovej dovolenke oceníte súkromie samostatných izieb a možnosť trávenia spoločného času na terase, v záhrade, spoločenskej miestnosti či reštaurácii. Poteší tiež prítomnosť bazéna alebo sauny.

Ak si chcete užiť komfort, vyberte si penzión s možnosťou stravovania. Súčasťou vybavenia penziónov často býva aj kuchynka alebo kuchynský kút. To oceníte predovšetkým pri pobyte s deťmi a taktiež ak uprednostňujete prípravu stravy vo vlastnej réžii. K dispozícii sú aj penzióny s bezbariérovým prístupom. Pripojenie na WiFi, televízor a miesto na parkovanie sú vo väčšine prípadov bežným štandardom. V letných mesiacoch poteší prítomnosť klimatizácie alebo ventilátora.

Penzióny Veľký Meder 3

Penzióny vo Veľkom Mederi a iné typy ubytovania

Ponuka ubytovania vo Veľkom Mederi je skutočne pestrá. Okrem penziónov sa veľkej obľube tešia apartmányvilky, priváty chaty. Pri pobyte v apartmánoch zaboduje priaznivá cena. K dispozícii sú nové, moderné apartmánové domy aj apartmány v rodinných domoch. Oceníte tu predovšetkým rodinnú atmosféru, ktorú majitelia do tohto typu ubytovania vnášajú. V ponuke chát dominujú tiež chaty s modernou architektúrou, ktoré sú ideálne na skupinovú dovolenku s priateľmi či v kruhu širšieho príbuzenstva.

Nech sa vo Veľkom Mederi ubytujete v ktorejkoľvek jeho časti, nech si vyberiete pre svoj pobyt penzión alebo iný typ ubytovania z rozsiahlej ponuky, nudiť sa určite nebudete. Zábava na vodných atrakciách aj v prírode, relax v bazénoch s termálnou vodou či v saune, okolitá príroda Žitného ostrova, ktorá Vám nedovolí zostať ľahostajným voči jej krásam. Pohodlie, komfort, pestrá ponuka služieb a rozumná cena sú zárukou dovolenky plnej príjemných spomienok.