Loading

Penzióny vo Veľkom Mederi

(10 objektov + 1 objekt v okolí 25 km)

Nostalgia Penzion

Veľký Meder, v obci / v meste, pri lese / na okraji lesa
Príjemný pobyt za priateľskú cenu!

Vila Anna

Veľký Meder, v rekreačnej oblasti, pri vode
Novo obnovený penzión v skvelej lokalite

Erika Panzion

Veľký Meder, v obci / v meste, v centre mesta
Kvalita za 7 Eur!

Penzión Sungarden

Veľký Meder, v obci / v meste
Blízko termálneho kúpaliska Veľký Meder!

Penzión u PAXIHO

Veľký Meder, v obci / v meste, pri kúpalisku
Apartmány len 500 metrov od kúpaliska

CORVIN PENSION & RESTAURANT

Veľký Meder, v obci / v meste, pri kúpalisku
Kvalita za priatelné ceny!!!

Villa Filia

Okoč, na samote, pri vode
Zázemie pre deti, maximálna výbava

Penzión JUDAPA

Veľký Meder, v obci / v meste, pri kúpalisku
Penzión len 600 m od kúpaliska!

Penzión Heléné

Veľký Meder, v rekreačnej oblasti
Rodinné ubytovanie, max.spokojnosť.

Penzión Rozália

Veľký Meder, v rekreačnej oblasti, pri lese / na okraji lesa
Blízko kúpaliska s možnosťou stravovania
1 - 11 / 11

Penzióny Veľký Meder

Penzióny Veľký Meder 1

Čím je zaujímavé mesto Veľký Meder?

Synonymom dovolenky vo Veľkom Mederi je pobyt v celoročnom, modernom kúpeľnom stredisku Thermal Corvinus Veľký Meder. Zárukou kvalitného relaxu počas celého roka je termálna voda s teplotou až do 37 °C. Voda pôsobí priaznivo predovšetkým na pohybové ústrojenstvo. Okrem zábavy a relaxu vo vode môžete oddychovať v morskom kúpeli, soľnej bani, saunovom aj wellness centre. K zlepšeniu Vašej fyzickej aj psychickej pohody prispeje magnetoterapia a liečebné termo-akupresúrne lôžko.

V teplých mesiacoch si vychutnajte prírodné krásy Podunajskej nížiny. Lužné lesy plné rozmanitej fauny a flóry a príjemne teplé počasie sú zárukou neopakovateľných zážitkov. Adrenalín v lanovom parku i cyklistika pre všetky vekové kategórie - aj to sú možnosti, ako tráviť voľný čas vo Veľkom Mederi a jeho bezprostrednom okolí.

Nech sa ubytujete v ktorejkoľvek časti mesta Veľký Meder, budete mať na dosah nielen prírodné krásy, ale aj kúpalisko Thermal Corvinus Veľký Meder. Kvalitné penzióny za výhodné ceny nájdete priamo za bránami vodného parku aj v pokojnejších okrajových častiach mesta. Pokiaľ sa do regiónu Južného Slovenska chystáte na dlhšie, vyskúšajte tiež ubytovanie v niektorom penzióne v Dunajskej Strede. Na dosah tu máte Thermalpark Dunajská Streda aj vodné dielo Gabčíkovo.

Penzióny Veľký Meder 2

Vyhliadkovou loďou môžete absolvovať okružnú plavbu po tejto nádrži aj vyhliadkové plavby do bratislavskej mestskej časti - Čunova, Štúrova, Ostrihomu alebo Budapešti. Milovníkov turistiky, prechádzok prírodou a stavieb z minulosti poteší návšteva historického vodného mlyna neďaleko centra Kolárova alebo v Dunajskom Klátove. Počas rodinnej dovolenky si naplánujte návštevu zoologickej záhradyOrechovej Potôni alebo ranča Komárne.

Penzióny - to je bývanie a stravovanie v jednom

Rodinná atmosféra, veľkosť niekde medzi chatou a hotelom, výhodná cena a ponuka služieb. To sú hlavné dôvody obľúbenosti penziónov, čo oceníte napríklad pri rodinnej dovolenke, pobyte so skupinou kamarátov aj počas romantického víkendu. Rodinám ponúkajú dostatok pohodlia aj vybavenie pre deti vo forme detského kútika aj detského ihriska.

Pri skupinovej dovolenke oceníte súkromie samostatných izieb a možnosť trávenia spoločného času na terase, v záhrade, spoločenskej miestnosti či reštaurácii. Poteší tiež prítomnosť bazéna alebo sauny.

Ak si chcete užiť komfort, vyberte si penzión s možnosťou stravovania. Súčasťou vybavenia penziónov často býva aj kuchynka alebo kuchynský kút. To oceníte predovšetkým pri pobyte s deťmi a taktiež ak uprednostňujete prípravu stravy vo vlastnej réžii. K dispozícii sú aj penzióny s bezbariérovým prístupom. Pripojenie na WiFi, televízor a miesto na parkovanie sú vo väčšine prípadov bežným štandardom. V letných mesiacoch poteší prítomnosť klimatizácie alebo ventilátora.

Penzióny Veľký Meder 3

Penzióny vo Veľkom Mederi a iné typy ubytovania

Ponuka ubytovania vo Veľkom Mederi je skutočne pestrá. Okrem penziónov sa veľkej obľube tešia apartmányvilky, priváty chaty. Pri pobyte v apartmánoch zaboduje priaznivá cena. K dispozícii sú nové, moderné apartmánové domy aj apartmány v rodinných domoch. Oceníte tu predovšetkým rodinnú atmosféru, ktorú majitelia do tohto typu ubytovania vnášajú. V ponuke chát dominujú tiež chaty s modernou architektúrou, ktoré sú ideálne na skupinovú dovolenku s priateľmi či v kruhu širšieho príbuzenstva.

Nech sa vo Veľkom Mederi ubytujete v ktorejkoľvek jeho časti, nech si vyberiete pre svoj pobyt penzión alebo iný typ ubytovania z rozsiahlej ponuky, nudiť sa určite nebudete. Zábava na vodných atrakciách aj v prírode, relax v bazénoch s termálnou vodou či v saune, okolitá príroda Žitného ostrova, ktorá Vám nedovolí zostať ľahostajným voči jej krásam. Pohodlie, komfort, pestrá ponuka služieb a rozumná cena sú zárukou dovolenky plnej príjemných spomienok.

Názory a odporúčania

ingrid vaňová (mladý pár - návštevník) 23.7.2019
neboli sme pozrieť
Dana Vajglova (rodina s malými deťmi - návštevník) 21.7.2019
Boli sme kvoli THERMAL Corvinus a to je super
Andrea Kochanová (rodina so staršími deťmi - návštevník) 20.7.2019
Kúpalisko skvelé
Zuzana Borotova (rodina s malými deťmi - návštevník) 14.7.2019
Termalne kupalisko super, ale vystravovat sa este s dvoma malymi detmi takmer nemozne, v tomto prevadzkovatelia zaspali dobu...
Erika Severenyová (rodina s malými deťmi - návštevník) 12.7.2019
Obec je super všetko potrebné tam nájdete.
Lenka (rodina s malými deťmi - návštevník) 7.7.2019
Termalní lázně a koupaliště! Úžasné místo!
Petr Mácha (skupina - návštevník) 2.7.2019
Poklidné město směrem k termálům až středomořského charakteru.
Miloslav Kneifl (skupina - návštevník) 25.6.2019
spokojenost s možnostmi nakupování, město navštěvujeme pravidelně cca 5 let a nemáme zásadních připomínek
Vladimir Pelc (starší pár - návštevník) 25.6.2019
Pozitivní OK.
Jiří Urbanec (starší pár - návštevník) 31.5.2019
do Medéru jezdíme za termální vodou čtyřicet let - místo vyniká existencí koupaliště s termálními prameny - dnes Thermal Corvinus, které drží krok v těžké konkurenci moderních zařízení na Slovenku i Maďarsku.
Maria Syta (starší pár - návštevník) 31.5.2019
Dobre położenie
Petra Němcová (mladý pár - návštevník) 20.5.2019
Obec pěkná,okolo termálních lázní pěkně udržovaná.
Peter Vízner (skupina - návštevník) 15.5.2019
Osobne som tu bol s viacerými partiami na "cyklistike" od r. 2000 už 9.-ty krát a bicyklovali sme hlavne po okolí - od Gabčíkova po Komárno a od Dunaja po Topoľníky - a v tomto "kúpeľnom" mestečku je "všetko" potrebné, resp. oproti "obyčajným" obciam oveľa-oveľa aj nad rámec obvyklého vybavenia obce... No a "starší a ubolenejší" sa môžu po cyklistike ísť "balneovať" do miestneho - medzinárodne vyhľadávaného - Termálneho kúpaliska...
Jarmila Kastilova (starší pár - návštevník) 28.4.2019
Pekna prijemna obec a mili ludia.
Bronislav Langer (starší pár - návštevník) 25.4.2019
nic moc , špatné chodníky
Lucie Čopáková (rodina s malými deťmi - návštevník) 21.6.2018
Thermal park Corvinus
Monika (rodina s malými deťmi - návštevník) 25.1.2017
boli sme sa hlavne kúpať
Štefan (mladý pár - návštevník) 20.1.2017
Pekné kúpalisko
Igor Vacho (skupina - návštevník) 14.5.2015
tam sme neboli